Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Mall Craze je český tycoon, kde si vytvoříte vlastní nákupní centrum. Stanete se manažerem obchodů, restaurací, fitness center, ...

Mall Craze je český tycoon, kde si vytvoříte vlastní nákupní centrum. Stanete se manažerem obchodů, restaurací, fitness center, ...

QKMFqh82zj4 Mall Craze je český tycoon, kde si vytvoříte vlastní nákupní centrum. Stanete se manažerem obchodů, restaurací, fitness center, různých akcí a kin. Nedávno na Kickstarteru proběhla crowdfundingová kampaň, kde jediný vývojář hry Milan Timčenko úspěšně vybral požadovaných 8351 dolarů (178 tisíc korun). Hru pohání Unreal Engine 4. Mall Craze vyjde v roce 2022 na PC (Steam).

https://www.youtube.com/watch?v=QKMFqh82zj4&ab_channel=MallCraze

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,03464 s | počet dotazů: 208 | paměť: 52776 KB. | 17.05.2021 - 04:57:34
X