Kritiky.cz > Filmy > Filmové a televizní aktuality > Kino doma - podpořte své oblíbené kino v době krize

Kino doma - podpořte své oblíbené kino v době krize

DomaciKino
DomaciKino
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...
Ačkoli jsou kina zavřená a ještě asi nějakou dobu budou, tak to neznamená, že je nejde podpořit ve finančně svízelné situaci. Momentálně existují dva výrazné projekty, které sdružují některá kina, v nichž se za přiměřené peníze lze koupit vstupenku a promítaný snímek pak sledovat z pohodlí domova.
Ten první se nazývá Vaše kino a sdružuje několik desítek lokálních kin z celé republiky, druhý s názvem Moje kino Live zahrnuje pražská kina Světozor, Aero a Bio Oko i další kina mimo Prahu. Hraje se za 70 nebo 100 korun, promítání začíná přesně, ale link s odkazem pro vstup do virtuálního sálu zpravidla obdržíte alespoň půl hodiny předem, v některých případech je představení doprovázené i debatou s tvůrci.
Vaše kino (vstupenka za 70kč): https://www.vasekino.cz/dnes-hrajeme
Moje Kino Live (vstupenka 100kč):
   - Aero, Světozor, Bio Oko: https://kinoaero.cz/biooko-svetozor
   - (nebo také na facebooku: https://www.facebook.com/events/656666365083500/ )
Distributory pak můžete podpořit i sledováním filmů na následujících platformách, kde lze sledovat filmy online (od 60kč), nebo si je můžete stáhnout (od 100kč), případně je možné si pořídit předplatné a sledovat pak filmy bez omezení v rámci paušálu (od 150kč měsíčně).
Samozřejmě je možné sledovat filmy i zdarma na YouTube, legálně je nahrává na své kanály třeba Národní filmový archiv (ZDE) nebo distribuční společnost Bioscop/MagicBox (ZDE). Ty ale budou na internetu k dispozici vždy, zatímco vaše oblíbená kina by bylo potřeba podpořit právě nyní. Abyste se do nich vůbec mohli vrátit, až tahle krize skončí.

Licence

Public domain Já, autor tohoto díla, jej tímto uvolňuji jako volné dílo, a to celosvětově. V některých zemích to není podle zákona možné; v takovém případě: Poskytuji komukoli právo užívat toto dílo za libovolným účelem, a to bezpodmínečně s výjimkou podmínek vyžadovaných zákonem.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 4,72039 s | počet dotazů: 256 | paměť: 61747 KB. | 27.09.2023 - 22:52:15