Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Filmové a televizní aktuality > Kino doma - podpořte své oblíbené kino v době krize

Kino doma - podpořte své oblíbené kino v době krize

DomaciKino
DomaciKino
Ačkoli jsou kina zavřená a ještě asi nějakou dobu budou, tak to neznamená, že je nejde podpořit ve finančně svízelné situaci. Momentálně existují dva výrazné projekty, které sdružují některá kina, v nichž se za přiměřené peníze lze koupit vstupenku a promítaný snímek pak sledovat z pohodlí domova.
Ten první se nazývá Vaše kino a sdružuje několik desítek lokálních kin z celé republiky, druhý s názvem Moje kino Live zahrnuje pražská kina Světozor, Aero a Bio Oko i další kina mimo Prahu. Hraje se za 70 nebo 100 korun, promítání začíná přesně, ale link s odkazem pro vstup do virtuálního sálu zpravidla obdržíte alespoň půl hodiny předem, v některých případech je představení doprovázené i debatou s tvůrci.
Vaše kino (vstupenka za 70kč): https://www.vasekino.cz/dnes-hrajeme
Moje Kino Live (vstupenka 100kč):
   - Aero, Světozor, Bio Oko: https://kinoaero.cz/biooko-svetozor
   - (nebo také na facebooku: https://www.facebook.com/events/656666365083500/ )
Distributory pak můžete podpořit i sledováním filmů na následujících platformách, kde lze sledovat filmy online (od 60kč), nebo si je můžete stáhnout (od 100kč), případně je možné si pořídit předplatné a sledovat pak filmy bez omezení v rámci paušálu (od 150kč měsíčně).
Samozřejmě je možné sledovat filmy i zdarma na YouTube, legálně je nahrává na své kanály třeba Národní filmový archiv (ZDE) nebo distribuční společnost Bioscop/MagicBox (ZDE). Ty ale budou na internetu k dispozici vždy, zatímco vaše oblíbená kina by bylo potřeba podpořit právě nyní. Abyste se do nich vůbec mohli vrátit, až tahle krize skončí.

Licence

Public domainJá, autor tohoto díla, jej tímto uvolňuji jako volné dílo, a to celosvětově.V některých zemích to není podle zákona možné; v takovém případě:Poskytuji komukoli právo užívat toto dílo za libovolným účelem, a to bezpodmínečně s výjimkou podmínek vyžadovaných zákonem.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,72714 s | počet dotazů: 243 | paměť: 55938 KB. | 24.05.2022 - 04:21:26