Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning vyjde 8. 9. 2020 pro...

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning vyjde 8. 9. 2020 pro...

103355686 609389366372844 7169231748838149004 n

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning vyjde 8. 9. 2020 pro PlayStation 4, Xbox One a PC. V plánu je i rozšíření s názvem Fatesworn, které dorazí v roce 2021.

Popis hry:

Odhalte tajemství Amaluru - od živoucího města Rathir přes rozlehlý region Dalentarth po temné kobky Brigand Hall Caverns. Zachraňte svět rozervaný krutou válkou a získejte klíč k nesmrtelnosti jako první válečník, který kdy byl vzkříšen ze spárů smrti.

...

Vytvořte si ideální postavu pro ty nejnapínavější souboje, vyberte si bezpočtu kombinací schopností, dovedností, zbraní a zbrojí.

Rvoluční systém Destiny vám umožní neustále rozvíjet třídu své postavy podle svého stylu hry.

Kombinujte magické a kontaktní útoky, likvidujte zástupy nepřátel ve velkolepých bojových sekvencích a dorážejte je brutálními útoky Fateshift.

Obohaťte si zážitek v Amaluru díky všem DLC z původní verze hry: od
Teeth of Naros po Legend of Dead Kel a další.

Čekají vás stovky hodin RPG hratelnosti! Vydejte se z živoucího města Rathir přes rozsáhlý region Dalentarth až po temné kobky Brigand Hall Caverns a objevte tajemství Amaluru!

Prozkoumejte hluboký příběh ve světě s historií dlouhou 10 000 let od veleúspěšného autora New York Times R. A. Salvatora.

Zachraňte svět rozervaný krutou válkou a získejte klíč k nesmrtelnosti jako první válečník, který byl kdy vzkříšen ze spárů smrti.

Prozkoumejte rozrůstající se herní svět, který byl chválen za "více obsahu, než si kterákoliv hra pro jednoho hráče zaslouží!"

Užijte si bezpočet vedlejších úkolů plných politických intrik, romance, zlomyslné magie a rozmarů - to vše kolem hlavní mise.

Vylepšená grafika ve verzi Re-Reckoning.

Zobrazit víc

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 2,12252 s | počet dotazů: 203 | paměť: 53067 KB. | 21.06.2021 - 22:09:34