Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Domácí rady > Je zima, tak co bychom si tedy na tento čas mohli koupit?

Je zima, tak co bychom si tedy na tento čas mohli koupit?

word image
word image
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Jak prv­ní, co si urči­tě dámy kou­pí, je dám­ská zim­ní par­ka s kožíš­kem, kte­rá je oprav­du moc hezká. Má odní­ma­tel­nou kože­ši­nu s kapu­cí, je ze sto­pro­cent­ní bavl­ny a samo­zřej­mě ji lze prát na 30 °C.

Pokud je není pod nulu, tak si můžou ženy kou­pit tzv. pře­cho­do­vou bun­du, kte­rých je taky vel­ký výběr. Jsou ide­ál­ní pře­de­vším do nevy­zpy­ta­tel­né­ho pod­zim­ní­ho či jar­ní­ho poča­sí, kdy je těž­ké před­ví­dat, zda náho­dou nezačne zni­če­ho­nic pršet nebo fou­kat. Tehdy vám ten sve­tr, rolák nebo koši­le nijak nepo­mo­hou. Nejvhodnější je kou­pit si pro­ší­va­nou bun­du. Na roz­díl od zim­ní bun­dy je bun­da slo­že­ná z nylo­nu.

Pokud je už sníh a „mra­zí“ až praští, tak je nut­né kou­pit si i boty, kte­ré zimu pod 0 °C vydr­ží. Tím pra­vým jsou sně­hu­le, kte­ré pro nohy tím pra­vým potě­še­ním.

Pokud si nechce­te kou­pit sně­hu­le, tak si na zimu kup­te zim­ní boty s kožíš­kem, kte­ré spl­ní to samé , jako úpl­ně zim­ní boty, jenom jsou pros­tě jiné a pro někte­ré ženy poho­dl­něj­ší.

Když si zrov­na nevy­be­re­te něja­ké zbo­ží pří­mo bez bota­mi nebo bun­da­mi, tak si může­te vybrat i pou­ka­zů, jako jsou naro­ze­ni­no­vé pou­ka­zy, dár­ko­vé „lás­ko­vé“ a ‚s blí­ží­cím svát­kem zami­lo­va­ných, i valen­týn­ské. Samozřejmostí, že si vaše lás­ka potom může s pou­ka­zem vybrat dal­ší zbo­ží, kte­ré se ji líbí.


Článek je sou­čás­tí webu target=„_blank“ rel=„noopener“>Domácírady | Rady pro váš dům - recepty,zdraví, vaře­ní, tren­dy...


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 1,82080 s | počet dotazů: 265 | paměť: 58567 KB. | 09.02.2023 - 07:51:13