HBO oficiálně objednalo seriál na motivy oceňované videohry...

HBO oficiálně objednalo seriál na motivy oceňované videohry The Last of Us. Děj seriálu si ukousne příběh z první videohry z roku 2013, který se odehrává 20 let poté, co byla zničena moderní civilizace. Joel, tvrdý přeživší, je najat, aby propašoval Ellie, čtrnáctiletou dívku, z represivní karanténní zóny. To, co začíná jako malá práce, se brzy stane brutální, srdcervoucí cestou, protože oba musí projet USA a přežít jeden na druhém. Tvůrci seriálu jsou Neil Druckmann (Uncharted 4: A Thief's End, The Last of Us) a Craig Mazin (Černobyl). Pod hlavičkami společnosti Sony Pictures Television, Naughty Dog a PlayStation produkci obstarají Carolyn Strauss (Černobyl, Hra o trůny), Evan Wells (The Last of Us, Uncharted 2: Among Thieves), prezident herního studia Naughty Dog Asad Qizilbash a výkonný producent společnosti PlayStation Carter Swan.

Na obrázku může být: noc

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,92928 s | počet dotazů: 209 | paměť: 46682 KB. | 17.01.2021 - 01:28:22