Prima Max - program na září

logo max cover

DatumčasFilmHrají
01.09.201912:00Studujeme za ško­louSmolík F., Gollová N., Beneš S., CIKÁN M.
01.09.201914:00Líbánky v Las VegasCage N., Caan J., BERGMAN A., Parkerová S. J.
01.09.201916:00V zaje­tí sně­huHartnett J., Sorvinoová M., Dumontová S., WAUGH S.
01.09.201918:00Správná par­taCleveland G., Betts J., Gilbert S., ROSMAN M.
01.09.201920:00Osudový dotekKutcher A., Smartová A., Stoltz E., BRESS E., MACKYE GRUBER J.
01.09.201922:00Chladnokrevné pře­pa­de­níWillis B., Meloni Christopher,  Bautista D., MILLER S.
02.09.20190:00ZlatoMcConaughey M, Ramírez E., Howardová B., GAGHAN S.
02.09.201912:00Ryba jmé­nem WandaCleese J., Curtisová J. L., Kline K., CRICHTON CH., CLEESE J.
02.09.201914:00Správná par­taCleveland G., Betts J., Gilbert S., ROSMAN M.
02.09.201916:00Mission: ImpossibleCruise T., Voight J., Reno J., De PALMA B.
02.09.201918:00Policajt ze sámoš­kyCARR S., James K., O´Donnell K., Maysová J.
02.09.201920:00Kosmetička a zví­řeDalton T., McNeice I., Drescherová F., KWAPIS K.
02.09.201922:00Mstitel bez­prá­ví 2MOSS C., Trejo D., Glover D., Divoff A.
03.09.20190:00Osudový dotekKutcher A., Smartová A., Stoltz E., BRESS E., MACKYE GRUBER J.
03.09.201912:00Můj šálek lás­kyJACKSON D., Hutchisonová A., Ojalvo D., Vargasová T.
03.09.201914:00Policajt ze sámoš­kyCARR S., James K., O´Donnell K., Maysová J.
03.09.201916:00Kosmetička a zví­řeDalton T., McNeice I., Drescherová F., KWAPIS K.
03.09.201918:00Ryba jmé­nem WandaCleese J., Curtisová J. L., Kline K., CRICHTON CH., CLEESE J.
03.09.201920:00Falešní pol­do­véGREENFIELD L., Johnson J., Wayans D., Riggle R.
03.09.201922:00X-Men Origins: WolverineJackman H., Schreiber L., Huston D., HOOD G.
04.09.20190:00Mstitel bez­prá­ví 2MOSS C., Trejo D., Glover D., Divoff A.
04.09.201912:00Osudový dotekKutcher A., Smartová A., Stoltz E., BRESS E., MACKYE GRUBER J.
04.09.201914:00Můj šálek lás­kyJACKSON D., Hutchisonová A., Ojalvo D., Vargasová T.
04.09.201916:00Falešní pol­do­véGREENFIELD L., Johnson J., Wayans D., Riggle R.
04.09.201918:00Na prv­ní pohledKilmer V., Sorvinová M., McGillisová K., WINKLER I., Davison B., Weber S.
04.09.201920:00Muž ve stí­nuPOLANSKI R., McGregor E., Bernthal J., Belushi J., Hutton T., Brosnan P.
04.09.201922:00CarrieSpaceková S., Laurieová P., Irvingová A., De PALMA B.
05.09.20190:00X-Men Origins: WolverineJackman H., Schreiber L., Huston D., HOOD G.
05.09.201912:00Old SurehandGranger S., Brice P., Hill T.
05.09.201914:00Na prv­ní pohledKilmer V., Sorvinová M., McGillisová K., WINKLER I., Davison B., Weber S.
05.09.201916:00Muž ve stí­nuPOLANSKI R., McGregor E., Bernthal J., Belushi J., Hutton T., Brosnan P.
05.09.201918:00Poslední vůleKihlstedtová R., Fischler P., Dourifová F., DiBLASI A.
05.09.201920:00Což takhle dát si špe­nátSovák J., VORLÍČEK V., Janžurová I., Zázvorková S., Menšík V.
05.09.201922:00Útěk na svo­bo­duLEE D., Fraser B., Purcell D., Suplee E.
06.09.20190:00CarrieSpaceková S., Laurieová P., Irvingová A., De PALMA B.
06.09.201912:00Můj šálek lás­kyJACKSON D., Hutchisonová A., Ojalvo D., Vargasová T.
06.09.201914:00Poslední vůleKihlstedtová R., Fischler P., Dourifová F., DiBLASI A.
06.09.201916:00Svatba na obzo­ruMartinová K., Willet Ch., Isaacová P., WILLOVÁ Ch.
06.09.201918:00Jedlíci aneb Sto kilo lás­kyMagnusek T., Chára M., Patrasová D., MAGNUSEK T.
06.09.201920:00Jak ukrást VenušiWallach E., O´Toole P., Hepburnová A., WYLER W.
06.09.201922:00Střelec v ohro­že­níSnipes W., Headeyová L., Dance Ch., Rusnak J.
07.09.20190:00Útěk na svo­bo­duLEE D., Fraser B., Purcell D., Suplee E.
07.09.201912:00Old SurehandGranger S., Brice P., Hill T.
07.09.201914:00Jedlíci aneb Sto kilo lás­kyMagnusek T., Chára M., Patrasová D., MAGNUSEK T.
07.09.201916:00Jak ukrást VenušiWallach E., O´Toole P., Hepburnová A., WYLER W.
07.09.201918:00Kletba Růžového pan­teraEDWARDS B., Niven D., Wagner R., Lom H.
07.09.201920:00Robin Hood: Král zboj­ní­kůREYNOLDS K., COSTNER K., Freeman M., Slater Ch.
07.09.201922:00NeutečešMITCHELL D., Monroeová M., Gilchrist K., Zovatto D.
08.09.20190:00Prci, prci, prcič­kyWEITZ P., Biggs J., Klein Ch., Reidová T.
08.09.201912:00Falešná kočič­kaFerbasová V., Nový O., Nedošinská A., SLAVÍNSKÝ V.
08.09.201914:00Kletba Růžového pan­teraEDWARDS B., Niven D., Wagner R., Lom H.
08.09.201916:00Robin Hood: Král zboj­ní­kůREYNOLDS K., COSTNER K., Freeman M., Slater Ch.
08.09.201918:00Chlupáč Oddy a tuč­ňá­ciMcDonald S., Jacobson S., Snooková S., Tudyk A.
08.09.201920:00Otcové a dce­ryCrowe R., Seyfriedová A., Krugerová D., MUCCINO G.
08.09.201922:00MexičanPitt B., Robertsová J., Gandolfini J., VERBINSKI G.
09.09.20190:00Dejte mi pokoj!LECONTE P., Clavier Ch. , Bouquetová C., Bonnetonová V.
09.09.201912:00Poslední vůleKihlstedtová R., Fischler P., Dourifová F., DiBLASI A.
09.09.201914:00Chlupáč Oddy a tuč­ňá­ciMcDonald S., Jacobson S., Snooková S., Tudyk A.
09.09.201916:00Mission: Impossible 2Cruise T., Scott D., Newtonová T., WOO J.
09.09.201918:00Mystic PizzaPETRIE D., Robertsová J., D´Onofrio V., Gishová A., Taylor Lili
09.09.201920:00Jen bláz­ni spě­cha­jíTENNANT A., Hayeková S., Tenney Jon, Perry M.
09.09.201922:00Mstitel bez­prá­ví 3MOSS C., Trejo D., Glover D., Amos J.
10.09.20190:00Otcové a dce­ryCrowe R., Seyfriedová A., Krugerová D., MUCCINO G.
10.09.201912:00Transformers 3BAY M., LaBeouf S., Huntington-Whiteleyová R., Duhamel J.
10.09.201914:00Mystic PizzaPETRIE D., Robertsová J., D´Onofrio V., Gishová A., Taylor Lili
10.09.201916:00Jen bláz­ni spě­cha­jíTENNANT A., Hayeková S., Tenney Jon, Perry M.
10.09.201918:00Lekce živo­taNELMS E., NELMS I., Glover D., Lafferty J., Gonzalová J.
10.09.201920:00Tři muš­ke­tý­řiLerman L., Jovovichová M., Bloom O., Waltz Ch., ANDERSON P. W. S.
10.09.201922:00Smyčka se sta­hu­jeEastwood S., Sarafyanová A., Chinlund N., BURMEISTER CH.
11.09.20190:00Mstitel bez­prá­ví 3MOSS C., Trejo D., Glover D., Amos J.
11.09.201912:00Jedlíci aneb Sto kilo lás­kyMagnusek T., Chára M., Patrasová D., MAGNUSEK T.
11.09.201914:00Lekce živo­taNELMS E., NELMS I., Glover D., Lafferty J., Gonzalová J.
11.09.201916:00Tři muš­ke­tý­řiLerman L., Jovovichová M., Bloom O., Waltz Ch., ANDERSON P. W. S.
11.09.201918:00Tvoje, moje a našeQuaid D., Russoová R., Torn R., GOSNELL R.
11.09.201920:00Pán pří­li­vuStreisandová B., Streisandová B., Nolte N., Krabbé J.
11.09.201922:00Mroží mužSMITH K., Parks M., Garman R., Depp J.
12.09.20190:00Smyčka se sta­hu­jeEastwood S., Sarafyanová A., Chinlund N., BURMEISTER CH.
12.09.201912:00Kletba Růžového pan­teraEDWARDS B., Niven D., Wagner R., Lom H.
12.09.201914:00Tvoje, moje a našeQuaid D., Russoová R., Torn R., GOSNELL R.
12.09.201916:00Pán pří­li­vuStreisandová B., Streisandová B., Nolte N., Krabbé J.
12.09.201918:00Temná pří­sa­haMcCormicková S., Ciffordová C., Eastonová M., DOWNS D., Gage K.
12.09.201920:00Zítra to roz­to­čí­me, dra­houš­ku...!Kopecký  M., Schulhoff P., Zázvorková S., Janžurová I.
12.09.201922:00Fakjů pane uči­te­liDAGTEKIN B., M’Barek E., Herfurthová K., Riemannová K.
13.09.20190:00Mroží mužSMITH K., Parks M., Garman R., Depp J.
13.09.201914:00Temná pří­sa­haMcCormicková S., Ciffordová C., Eastonová M., DOWNS D., Gage K.
13.09.201916:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Držet jazyk za zubyShieldsová B., Elliott B., Bridges B., WALSH B.
13.09.201918:00Agatha Christie: N či M? 1. částRaineová J., Walliams D., Phillips J., HALL E.
13.09.201920:00Velký blon­dýn s čer­nou botouRichard P., Blier B., Rochefort J., ROBERT Y.
13.09.201922:00Není úni­kuLevine T., Arquetteová R., Van Damme J. C., HARMON R., Culkin K.
14.09.20190:00Fakjů pane uči­te­liDAGTEKIN B., M’Barek E., Herfurthová K., Riemannová K.
14.09.201912:00Lekce živo­taNELMS E., NELMS I., Glover D., Lafferty J., Gonzalová J.
14.09.201914:00Agatha Christie: N či M? 1. částRaineová J., Walliams D., Phillips J., HALL E.
14.09.201916:00Velký blon­dýn s čer­nou botouRichard P., Blier B., Rochefort J., ROBERT Y.
14.09.201918:00Syn Růžového pan­teraEDWARDS B., Benigni R., Lom H., Cardinale Claudia
14.09.201920:00RanhojičSkarsgard S., Martinez O., Rigbyová E.
14.09.201922:00Projekt minu­lostWeston J., Lerner M., D´ELIA B., ISRAELITE D.
15.09.20190:00Viktor FrankensteinRadcliffe D., Brown-Findlayová J., Webb B. , MCGUIGAN P.
15.09.201912:00Pytlákova scho­van­kaVítová H., Nový O., Korbelář O., FRIČ M.
15.09.201914:00Syn Růžového pan­teraEDWARDS B., Benigni R., Lom H., Cardinale Claudia
15.09.201916:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Držet jazyk za zubyShieldsová B., Elliott B., Bridges B., WALSH B.
15.09.201918:00Kšefty s tátouDEUTCH H., Culkin M., Headlyová G., Danson T.
15.09.201920:00PolicajtkaLopezová J., Howard T., Caviezel J., MANDOKI L., Sisto J.
15.09.201922:00Operace Zlomený šípTravolta J., Mathisová S., WOO J., Delroy L., Slater Ch.
16.09.20190:00Unesená v IstanbuluSchweiger T., Yardim F., Schweigerová L., ALVART CH.
16.09.201912:00Temná pří­sa­haMcCormicková S., Ciffordová C., Eastonová M., DOWNS D., Gage K.
16.09.201914:00Kšefty s tátouDEUTCH H., Culkin M., Headlyová G., Danson T.
16.09.201916:00Mission: Impossible 3Cruise T., Hoffman P. S., Rhames V., ABRAMS J.
16.09.201918:00Jak ulo­vit Dr. LewiseMcKellar D., Gleeson B., Kitsch T., Balabanová L.
16.09.201920:00Francouzský poli­bekKASDAN L., Ryanová M., Kline K., Hutton T.
16.09.201922:00Paradox časuSPIERIG M., SPIERIG P., Hawke E., Taylor N., Kirby B.
17.09.20190:00PolicajtkaLopezová J., Howard T., Caviezel J., MANDOKI L., Sisto J.
17.09.201912:00Transformers: ZánikBAY M., Wahlberg M., Tucci S., Grammer K.
17.09.201914:00Jak ulo­vit Dr. LewiseMcKellar D., Gleeson B., Kitsch T., Balabanová L.
17.09.201916:00Francouzský poli­bekKASDAN L., Ryanová M., Kline K., Hutton T.
17.09.201918:00Milenec na záskokHERZLINGER B., Angelisová A., Hutch J., Beaudoin T.
17.09.201920:00Žhavé výstře­lyABRAHAMS J., Sheen Ch., Golinoová V., Elwes C.
17.09.201922:00Loupež na úrov­niSOBOL J., Russell K., Baruchel J., Winnicková K.
18.09.20190:00Paradox časuSPIERIG M., SPIERIG P., Hawke E., Taylor N., Kirby B.
18.09.201912:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Držet jazyk za zubyShieldsová B., Elliott B., Bridges B., WALSH B.
18.09.201914:00Milenec na záskokHERZLINGER B., Angelisová A., Hutch J., Beaudoin T.
18.09.201916:00Žhavé výstře­lyABRAHAMS J., Sheen Ch., Golinoová V., Elwes C.
18.09.201918:00Učitelé na zakáz­kuMARTIN-LAVAL P.F., Clavier Ch. , MARTIN-LAVAL P.F., Nantyová I.
18.09.201920:00Bez dcer­ky neo­de­jduField Sally, Molina A., Seth R., Rosenthalová S., GILBERT B.
18.09.201922:00Komando postra­da­tel­nýchSlater Ch., Bean S., Rhames V., KOROSTYŠEVSKIJ M.
19.09.20190:00Loupež na úrov­niSOBOL J., Russell K., Baruchel J., Winnicková K.
19.09.201912:00Syn Růžového pan­teraEDWARDS B., Benigni R., Lom H., Cardinale Claudia
19.09.201914:00Učitelé na zakáz­kuMARTIN-LAVAL P.F., Clavier Ch. , MARTIN-LAVAL P.F., Nantyová I.
19.09.201916:00Bez dcer­ky neo­de­jduField Sally, Molina A., Seth R., Rosenthalová S., GILBERT B.
19.09.201918:00Nebezpečná zámě­naRAY F. O., Lunerová J., Brand S., Whitbyová A.
19.09.201920:00Co je doma, to se počí­tá, páno­vé...Sovák J., Schulhoff P., Janžurová I., Zázvorková S.
19.09.201922:00Fakjů pane uči­te­liDAGTEKIN B., M’Barek E., Herfurthová K., Riemannová K.
20.09.20190:00Komando postra­da­tel­nýchSlater Ch., Bean S., Rhames V., KOROSTYŠEVSKIJ M.
20.09.201912:00Kšefty s tátouDEUTCH H., Culkin M., Headlyová G., Danson T.
20.09.201914:00Nebezpečná zámě­naRAY F. O., Lunerová J., Brand S., Whitbyová A.
20.09.201916:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Utnuto v počát­kuShieldsová B., Elliott B., Kash D., WALSH B.
20.09.201918:00Agatha Christie: N či M? 2. částRaineová J., Walliams D., Phillips J., HALL E.
20.09.201920:00Návrat vel­ké­ho blon­dý­naRichard P., Carmet J., Rochefort J., ROBERT Y.
20.09.201922:00Bojiště Země: Sága roku 3000Christian R., Travolta J., Whitaker F., Pepper B.
21.09.20190:00Fakjů pane uči­te­liDAGTEKIN B., M’Barek E., Herfurthová K., Riemannová K.
21.09.201912:00Francouzský poli­bekKASDAN L., Ryanová M., Kline K., Hutton T.
21.09.201914:00Agatha Christie: N či M? 2. částRaineová J., Walliams D., Phillips J., HALL E.
21.09.201916:00Návrat vel­ké­ho blon­dý­naRichard P., Carmet J., Rochefort J., ROBERT Y.
21.09.201918:00NepolíbenáArquette D., Vartan Michael, Sobieskiová L., GOSNELL R., Barrymoreová D.
21.09.201920:00Ztracené měs­to ZHunnam Ch., Pattison R., Millerová S., GRAY J.
21.09.201922:00Útes smr­tiNaylorová Z., Pickeringová A., Grantley G., TRAUCKI A.
22.09.20190:00Kill BillThurmanová U., TARANTINO Q., Louis-Dreyfusová J., Liu Lucy
22.09.201912:00PrstýnekKorbelář O., Smolík F., Fabiánová V.
22.09.201914:00NepolíbenáArquette D., Vartan Michael, Sobieskiová L., GOSNELL R., Barrymoreová D.
22.09.201916:00Fotři jsou lot­řiWEITZ P., De Niro R., Stiller B., Wilson O.
22.09.201918:00Mořské pan­nyCher , Hoskins B., Ryderová W., BENJAMIN R.
22.09.201920:00Ďábel nosí PraduStreepová M., Hathawayová A., FRANKEL D., Tucci S., Baker S., Grenier A.
22.09.201922:00PomstaMilian T., Stoweová M., SCOTT T., Quinn A., Costner K.
23.09.20190:00Čtyři pír­ka - zkouš­ka ctiLedger H., Hudsonová K., KAPUR S., Bentley W.
23.09.201912:00Bez dcer­ky neo­de­jduField Sally, Molina A., Seth R., Rosenthalová S., GILBERT B.
23.09.201914:00Mořské pan­nyCher , Hoskins B., Ryderová W., BENJAMIN R.
23.09.201916:00Mission: Impossible - Ghost ProtocolBIRD B., Cruise T., Pattonová P., Pegg S.
23.09.201918:00Moje tlus­tá řec­ká svat­ba 2JONES K., Vardalosová N., Corbett J., Constantine M.
23.09.201920:00Poslední prázd­ni­nyLatifahová Q., LL Cool J , Depardieu G., WANG W.
23.09.201922:00Den blbecTHORWARTH P., Bleibtreu M., Stein A., Geratová J.
24.09.20190:00Ďábel nosí PraduStreepová M., Hathawayová A., FRANKEL D., Tucci S., Baker S., Grenier A.
24.09.201912:00Tučňáci z MadagaskaruDARNELL M., SMITH S.J.
24.09.201914:00Moje tlus­tá řec­ká svat­ba 2JONES K., Vardalosová N., Corbett J., Constantine M.
24.09.201916:00Poslední prázd­ni­nyLatifahová Q., LL Cool J , Depardieu G., WANG W.
24.09.201918:00Svatební zvo­nyMcKellarová D., Smith K., Russell Ch., YATES G.
24.09.201920:00Žhavé výstře­ly 2ABRAHAMS J., Sheen Ch., Golinoová V., Bridges L., Atkinson R.
24.09.201922:00Hartova vál­kaWillis B., Farrell C., Howard T., HOBLIT G.
25.09.20190:00Den blbecTHORWARTH P., Bleibtreu M., Stein A., Geratová J.
25.09.201912:00Fotři jsou lot­řiWEITZ P., De Niro R., Stiller B., Wilson O.
25.09.201914:00Svatební zvo­nyMcKellarová D., Smith K., Russell Ch., YATES G.
25.09.201916:00Žhavé výstře­ly 2ABRAHAMS J., Sheen Ch., Golinoová V., Bridges L., Atkinson R.
25.09.201918:00Učitelé na zakáz­ku 2MARTIN-LAVAL P.F., Clavier Ch. , Nantyová I., MARTIN-LAVAL P.F.
25.09.201920:00Anna a králTENNANT A., Baiová L., Fosterová J., Chow J. F.
25.09.201922:00Město 44KOMASA J., Pawlowski J., Wichlaczová Z., Próchniaková A.
26.09.20190:00Hartova vál­kaWillis B., Farrell C., Howard T., HOBLIT G.
26.09.201912:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Utnuto v počát­kuShieldsová B., Elliott B., Kash D., WALSH B.
26.09.201914:00Učitelé na zakáz­ku 2MARTIN-LAVAL P.F., Clavier Ch. , Nantyová I., MARTIN-LAVAL P.F.
26.09.201916:00Anna a králTENNANT A., Baiová L., Fosterová J., Chow J. F.
26.09.201918:00Nepřítel v mém doměRAY F. O., Mansiová  K., Littlefordová B., Novakovicová V.
26.09.201920:00Jáchyme, hoď ho do stro­je!Dvořák J., Ferbasová V., LIPSKÝ O., Vančurová M., Sobota L.
26.09.201922:00Nekonečný víkendCaviezel J., Karvanová C., Brumpton J., BLANKS J.
27.09.20190:00Město 44KOMASA J., Pawlowski J., Wichlaczová Z., Próchniaková A.
27.09.201912:00Mořské pan­nyCher , Hoskins B., Ryderová W., BENJAMIN R.
27.09.201914:00Nepřítel v mém doměRAY F. O., Mansiová  K., Littlefordová B., Novakovicová V.
27.09.201916:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Květiny na věč­nostShieldsová B., Elliott B., Bridges B., WALSH B.
27.09.201918:00Bella MiaNorisová Z., Forman P., Fialová A., DUBA M.
27.09.201920:00Podivné dědic­tvíHill T., Walcott G., Barto D., BARBONI E.
27.09.201922:00KomandoMilanová A., Hedaya D., Schwarzenegger A., Chongová R. D., LESTER M.L.
28.09.20190:00Nekonečný víkendCaviezel J., Karvanová C., Brumpton J., BLANKS J.
28.09.201912:00Svatební zvo­nyMcKellarová D., Smith K., Russell Ch., YATES G.
28.09.201914:00Bella MiaNorisová Z., Forman P., Fialová A., DUBA M.
28.09.201916:00Podivné dědic­tvíHill T., Walcott G., Barto D., BARBONI E.
28.09.201918:00Noc v muzeu: Tajemství hrob­kyLEVY S., Stiller B., Williams R., Wilson O.
28.09.201920:00TitanicFisherová F., Batesová K., DiCaprio L., CAMERON J., Zane B., Winsletová K.
28.09.201922:00Turbotarantule 2: Druhá lávaGuttenberg S., Winslow M., Ramseyová M., SIMON N.
29.09.20190:00Kill Bill 2Madsen Michael, Thurmanová U., TARANTINO Q., Carradine D.
29.09.201912:00Nebe a dudyMarvan J., SLAVÍNSKÝ V., Plachta J., Schránil R.
29.09.201914:00Noc v muzeu: Tajemství hrob­kyLEVY S., Stiller B., Williams R., Wilson O.
29.09.201916:00TitanicFisherová F., Batesová K., DiCaprio L., CAMERON J., Zane B., Winsletová K.
29.09.201918:00Střihoruký EdwardBakerová K., Wiestová D., Depp J., Ryderová W., BURTON T.
29.09.201920:00S lás­kou, RosieCollinsová L., Claflin S., Egertonová T., DITTER CH.
29.09.201922:00OdstřelovačFUQUA A., Wahlberg M., Glover D., Dopud M.
30.09.20190:00Válka RoseovýchDouglas M., DeVito D., DeVito Danny, Turnerová K.
30.09.201912:00Záhada v kvě­ti­nář­ství: Květiny na věč­nostShieldsová B., Elliott B., Bridges B., WALSH B.
30.09.201914:00Střihoruký EdwardBakerová K., Wiestová D., Depp J., Ryderová W., BURTON T.
30.09.201916:00Mission: Impossible - Národ gráz­lůMcQUARRIE CH., Cruise T., Pegg S., Renner J., Cruise T., Pegg S.
30.09.201918:00Blbec k veče­řiVEBER F., Lhermitte T., Villeret J., Huster F.
30.09.201920:0027 šatůGreerová J., Heiglová K., Kerwin B., FLETCHEROVÁ A.
30.09.201922:00Vražedná přá­níKingová J. , Leeová K. H., Parková S., LEONETTI J. R.
01.10.20190:00S lás­kou, RosieCollinsová L., Claflin S., Egertonová T., DITTER CH.


Ohodnoťte článek


Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Související příspěvky:

  • TV Prima - program na září5. srpna 2019 TV Prima - program na září Datum čas Film Hrají 01.09.2019 14:20:00 Jíst, pít a vdát se Hudonová J., Foy J., Scotiaová S., Hawtorn Doyleová H. 01.09.2019 16:50:00 Old Surehand Granger S., […]
  • Prima Cool - program na září5. srpna 2019 Prima Cool - program na září   Datum čas Film Hrají 01.09.2019 15:55 Nepřemožitelný Samson James T., Rathnone J., Zane B., McDONALD B., SABLOFF G. 01.09.2019 20:00 Mission: […]
  • Program na duben na Prima LOVE21. března 2019 Program na duben na Prima LOVE 6.4.2019 20:00 Vražedné pochybení Hartová R., MASTROIANNI A., Bernardová C., Spano V., Harewood Dorian 7.4.2019 20:00 Ostrov naděje ALDRIDGE M., Nesbitt J., McElhoneová […]
  • Program na duben na Prima Max21. března 2019 Program na duben na Prima Max 1.4.2019 14:00 Velký Hanks T., Heard J., Perkinsová E., MARSHALLOVÁ P. 1.4.2019 16:00 Iluzionista Norton E., Giamatti P., Bielová J., BURGER […]
  • La La Land je jediná světlá chvilka v nabídce televizí do konce roku27. prosince 2018 La La Land je jediná světlá chvilka v nabídce televizí do konce roku Už se blíží Nový rok, je už několik dní do konce tohoto roku a televize se začínají předhánět, kterou „zlatou“ klasiku nám ještě do televize přinesou. Začneme dneškem a tím je klasický […]
  • Místo sledovaní televize o prázdninách radši jdete do přírody. Není o co stát!1. července 2019 Místo sledovaní televize o prázdninách radši jdete do přírody. Není o co stát! Jak asi už všichni víme. Pravidelným koloritem prázdninových televizí je naprosté ignorování televizních fanoušků a vysílání programu, který patří mezi ty nejlevnější. Česká televize má […]
  • Jan Rosák znovu pátrá po Pokladu z půdy25. dubna 2019 Jan Rosák znovu pátrá po Pokladu z půdy Již od 6. května se na obrazovky TV Prima vrací oblíbený pořad Poklad z půdy, kterým každé pondělí ve 21.30 bude provázet Jan Rosák. Po prvních pěti dílech pořadu se strhla doslova lavina […]
  • Na Prima Comedy Central míří britský sitcom My Family8. dubna 2019 Na Prima Comedy Central míří britský sitcom My Family Do sbírky rodinných seriálů na Prima Comedy Central přibude nový exemplář. Úspěšný britský sitcom My Family, který představuje osudy členů poněkud zvláštní rodiny Harperových z Chiswicku, […]
  • Stanice Prima COOL slaví COOLatiny29. března 2019 Stanice Prima COOL slaví COOLatiny V pondělí 1. dubna v 18.00 uběhne přesně 10 let od spuštění jednoho z prvních českých tematických kanálů – Prima COOL. Oslavy vyvrcholí 10. dubna zahájením první z řady plánovaných […]
  • Deset let s Prima COOL21. března 2019 Deset let s Prima COOL Stanice Prima COOL slaví COOLATINY. Za deset let svého života toho dokázala opravdu hodně. Do rodiny FTV Prima se narodila v roce 2009 jako její druhý člen. Snad aprílové datum zrození ji […]