Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Recenze knih > Recenze komiksů > #DP185: Strážci galaxie od Square Enix oficiálně oznámeni

#DP185: Strážci galaxie od Square Enix oficiálně oznámeni

QBn8ST8rELc
QBn8ST8rELc

 Autorem článku je Daniel Palička 

Novinka je převzata ze slovenského herního serveru Somhráč. Původně vyšla na následující adrese. Novinka je mírně upravena a rozšířena. 

Po Avengers od Crystal Dynamics chystá vydavatel Sqaure Enix nový titul ze světa Marvelu pod taktovkou studia Eidos-Montréal. Tentokrát jím budou Strážci Galaxie, kteří nám byli blíže představeni na akci Square Enix Presents. Co všechno jsme se dozvěděli?

K překvapení všech byl titul “Guardians of the Galaxy” první oficiálně představený titul. Vývojáři se s ničím nemazali a hned nám naservírovali úvodní trailer, v němž nám nejenom byli představeni všichni členové týmu, ale taktéž byla nepatrně nastíněna hlavní zápletka.

V prezentaci jsme se kromě cinematic záběrů dočkali také ukázek z gameplaye. Jak se zdá, hratelnost by měla být hodně podobná Avengerům od Square Enix, ovšem měla by být obohacena o několik prvků, z nichž nejpatrnější je inovace v podobě drobných voleb (v traileru rozhodnutí, jestli budete chtít podpořit Draxe k tomu, aby hodil Rocketa do dálky, anebo nikoliv). A samozřejmě, nechyběly ani záběry přímo z vývoje.

V rámci hlavní příběhové kampaně se chopíme pěti hlavních členů týmu – Star-Lorda, Gamory, Groota, mývala Rocketa a Draxe – kteří se budou muset vydat na neobyčejné vesmírné dobrodružství, jež nemá obdoby. Kromě nich bychom se také měli dočkat různých klasických postav, jmenovitě psa Cosma, mimozemšťanku Mantis a mnoho dalších.

Hra má oficiálně vyjít 26. října letošního roku. Pokud si ji předobjednáte, obdržíte různé speciální bonusy, z nichž nejvíce stojí za zmínku sada skinů s klasickými komiksovými uniformami Strážců galaxie.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,28067 s | počet dotazů: 222 | paměť: 55886 KB. | 21.05.2022 - 20:47:24