Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Recenze knih > Recenze komiksů > #DP125: DC Future State

#DP125: DC Future State

future state

Autorem článku je Daniel Palička.Po kataklyzmatických událostech kolosálního eventu Dark Nights: Death Metal se svět DC Comics změnil k nepoznání. Jako vstup do nové éry se vydavatelství rozhodlo hned z kraje letošního roku odstartovat Future State, specifickou, dvouměsíčně trvající událost, jež nás zavedla do daleké budoucnosti. V ní kromě Batmana, Supermana, Wonder Woman, Flashe a jiných přišla řada i na nově nastupující generaci mladých ochránců spravedlnosti. Ta půjde ve stopách těch největších superhrdinů dcčkovského komiksového světa. 


Dohromady vycházelo od ledna až do března 2021 celkem 24 různých minisérií, z nichž každá měla nejenom ukázat etablované postavy v trochu jiném světle, ale také představit začínající talenty, které mají v aktuálním superhrdinském mainstreamu co říct. Ve výpisu vycházejících talentů můžeme nalézt jména jako Ram V, Geoffrey Thorne, Brandon Easton, Sean Lewis, Josie Campbell a mnoho dalších. 


Jelikož mě iniciativa DC Future State už od svého prvního oznámení nesmírně zaujala a usilovně jsem se o ní zajímal, řekl jsem si, že bych přímo zde, na Comics Blogu, mohl zrecenzovat všechny minisérie. Abych to povýšil ještě o třídu výš, rozhodl jsem se vytvořit univerzální rozcestník, který bude čtenářům sloužit pro lepší orientaci. 


Co to v praxi znamená? Následující článek efektivně poslouží jako detailní přehled. Naleznete v něm seznam všech dosud vydaných titulů. Je důležité podotknout, že seznam bude postupně aktualizován a doplňován o odkazy na recenze, na něž se můžete přesměrovat po rozkliknutí nápisu “Recenze”. A abych nezapomněl, u pár vybraných komiksů budu hodně brát ohled na jejich délku. Přece jenom, některé kousky mají jenom dva sešity a přijde mi zbytečné u většiny z nich psát klasické plnohodnotné hodnocení o sedmi odstavcích. Proto můžete očekávat jak kratší, stručnější a výstižnější, tak i delší, obsáhlejší a mnohem podrobnější recenze. Každý si zkrátka najde to své. Navíc, tohle je také dost důležité zmínit, proč bych se měl rozepisovat o komiksu, který je naprosto špatný?  


Níže přikládám abecedně seřazené komiksy*.


Seznam: 

Future State: Aquaman

Future State: Batman/Superman

Future State: Catwoman 

Future State: Dark Detective 

Future State: The Flash 

Future State: Green Lantern 

Future State: Harley Quinn

Future State: House of El 

Future State: Immortal Wonder Woman

Future State: Justice League

Future State: Kara Zor-El, Superwoman 

Future State: Legion of Super-Heroes 

Future State: Nightwing

Future State: Robin Eternal

Future State: Shazam! 

Future State: Suicide Squad

Future State: Superman: Worlds at War 

Future State: Superman/Wonder Woman 

Future State: Superman of Metropolis 

Future State: Superman Vs. Imperious Lex 

Future State: Swamp Thing

Future State: Teen Titans 

Future State: The Next Batman 

Future State: Wonder Woman 


*Poznámka - Aby nedošlo ke zbytečným zmatkům, budou modrou barvou vyznačené tituly, u kterých si již můžete přečíst mé osobní hodnocení. Učinil jsem tak hlavně pro lepší orientaci. 


Na závěr ještě přikládám oficiální trailer, který vám Future State více přiblíží: Nevím jak vy, ale neskutečně se těším! Čeká nás totiž další maraton recenzí, takže aktivita stránky bude ještě větší. A co víc, budete mít přehled o moderních, aktuálně vycházejících komiksech, což se rozhodně vyplatí. Já osobně doufám, že si tuto krasojízdu se mnou užijete. Snad si díky ní rozšíříte obzory.    


Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,48358 s | počet dotazů: 225 | paměť: 51759 KB. | 24.10.2021 - 21:44:03