Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Do The Last of Us Part II míří bezplatná aktualizace. Ta do...

Do The Last of Us Part II míří bezplatná aktualizace. Ta do...

Do The Last of Us Part II míří bezplatná aktualizace. Ta do hry přináší modifikátory pro změnu grafiky. Ty si odemknete za body, které získáte za hraní.

Naughty Dog si pro nás přichystalo hned několik vizuálních režimů.
Těmi jsou změna post-apokalyptického světa na komiks, či svět zbarvený do šedé posmrtné barvy a nechybí ani 8-bit grafika, která nabízí celou škálu úprav od filtrů zvuků až po nejrůznější úpravy tónů postav, které mohou mluvit i jako v atmosféře vyplněné heli...em nebo xenonem. Za zmínku stojí i zrcadlový svět, který horizontálně převrátí vykreslování světa.

Studio vyslyšelo i volání komunity, která si žádala nejtěžší obtížnost, tedy Grounded (Zničující) tak jako v prvním díle. Pří té se musíte obejít bez naslouchání a uživatelského rozhraní. K dispozici budete mít také méně surovin a nábojů. Pro labužníky je tu ještě permanentní smrt a pokud chcete získat zbrusu novou stříbrnou trofej, musíte hru dohrát na obtížnost Grounded.

V neposlední řadě je tu zpomalení hry, která hru zpomalí o polovinu. Při míření dokáže rychlost hry zpomalit o 25% a pokud by jste si chtěli hru ještě více ulehčit, lze aktivovat i cheat na neomezenou munici či zabití každého na jednu ránu.

Zobrazit vícNa obrázku může být: 1 person, text that says 'THE LAST OFUS PARY I| GROUNDED UPDATE I 08.13.20'

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,86121 s | počet dotazů: 231 | paměť: 54891 KB. | 27.07.2021 - 13:43:32