Kritiky.cz > Krátké aktuality > Do Bordelands 3 zamířil balíček Bounty of Blood, který...

Do Bordelands 3 zamířil balíček Bounty of Blood, který...

Do Bordelands 3 zamířil balíček Bounty of Blood, který rozšířil kampaň o nový příběh odehrávající se na pouštní planetě Gehenna. Nechybí hlavní ani vedlejší mise. Bojujete s gangem říkající si The Devil Riders, terorizující městečko Vestige. Spolu s novými misemi dorazily i nový postavy, jako je Rose, bojovník s pistolí i katanou, Juno a drsný výtržník s pestrou minulostí. Balíček také obsahuje nové mechaniky, jako je Jetbeast hoverbike, což je přizpůsobitelné vozidlo, díky kterému se můžete ve hře rychle přemisťovat. Navíc je vybaveno duálními kulomety nebo minometem. Společně s novým dodatečným balíček dorazila také bezplatná aktualizace, která zvyšuje limit pro všechny hráče. Ti si nově mohou odemknout další tři úrovně a dovednostní body, aby se dostali na level 60. Patch rovněž obsahuje další vylepšené end-game systému Mayhem Mode 2.0.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, text that says 'BORDERLANDS BOUNLYe NEW COSMETICS AND WEAPONS!'

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 4,27487 s | počet dotazů: 220 | paměť: 53009 KB. | 21.06.2021 - 10:01:09