Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > David Cage, CEO studia Quantic Dream není úplně spokojený s...

David Cage, CEO studia Quantic Dream není úplně spokojený s...

David Cage, CEO studia Quantic Dream není úplně spokojený s Xbox Series S: "Mít více konzolí s různými specifikacemi vám vytvoří prostředí, které je podobné PC trhu, kde díky různým konfiguracím, grafickým kartám a dalším funkcím je vývoj „mnohem složitější“. Pokud výrobce nabízí dvě konzole s různými specifikacemi, existuje velká šance, že se většina vývojářů zaměří na slabší variantu, aby se vyhnula vývoji dvou různých verzí. Musím se přiznat, že opravdu nejsem velkým fanou...škem této situace. Myslím, že je to matoucí nejen pro vývojáře, ale také pro hráče, a přestože rozumím komerčním důvodům této volby, zkrátka myslím, že situace je diskutabilní. Co se týče Quantic Dream, při vývoji vlastní technologie a enginů jsme odhodláni optimalizovat naše tituly pro každou platformu zvlášť. Vzhledem k tomu, že nyní vyvíjíme i na PC, implementujeme škálovatelná nastavení, což je velmi důležité pro dosažení toho nejlepšího, co daný hardware nabízí."

Zobrazit vícNa obrázku může být: text, kde se píše い QUANTIC DREAM


Ohodnoťte článek


Mahriz

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Další naše články...