Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Captain America: První Avenger - film, který slibuje mnohé

Captain America: První Avenger - film, který slibuje mnohé

captain america prvni avenger film ktery slibuje mnohe

Captain America je komi­xo­vá posta­va od fir­my Marvell, kte­rá chce i přes svou neduži­vost vstou­pit do armá­dy Spojených stá­tu Amerických, aby moh­la pomo­ci při bojích s Nacistickým Německem. Protože jeho zdra­ví není na špič­ce, dostá­vá u odvod­ných komi­sí čer­ve­nou, ale pro svou hou­žev­na­tost je vybrán do spe­ci­ál­ních jed­no­tek, kde….. a to už vám nepro­zra­dím, na to si počkej­te až do kina.

Spiderman, Batman, tohle všech­no má „nasvě­do­mí“ fir­ma Marvell. Jedná se o vel­ko­le­pé sním­ky, kte­ré dosa­hu­jí výbor­ných hod­no­ce­ní. Film Captain America: První Avenger sli­bu­je mno­hé, pro­to­že popr­vé v celé his­to­rii Marvellu bude film kom­plet­ně ve 3D. To sli­bu­je nové a pro­pra­co­va­něj­ší fil­mo­vé detai­ly, ale i tri­ky, apod. Máme se tedy na co těšit!

Režírovat bude ten­to film Joe Johnston, kte­rý reží­ro­val napří­klad film Říjnové nebe, nebo Jurský park 3. Hudbu napsal Alan Silvestri, kte­rý tvo­řil hud­bu napří­klad pro A-Team, nebo Vánoční kole­da. Hrát v tom­to kous­ku budou Chris Evans, Samuel L. Jackson, Hugo Weaving, Tommy Lee Jones, Stanley Tucci, Sebastian Stan, Dominic Cooper, Hayley Atwell, Neal McDonough, Toby Jones, Anatole Taubman, Richard Armitage, Natalie Dormer, Derek Luke, JJ Feild.

Když se podí­vá­me na výčet hvězd, je jas­né, že ten­to film bude vel­kým kino­vým trhá­kem, kte­rý oslo­ví tisí­ce lidí, a pro­to zare­zer­vuj­te si svo­je vstu­pen­ky již dnes, pro­to­že film je prá­vě v kinech!

Tento člá­nek byl sou­čás­tí zanik­lé­ho webu 3Dmovie.cz.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,14568 s | počet dotazů: 228 | paměť: 53331 KB. | 25.09.2021 - 02:23:03