Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Barbar Conan se vrací na filmová plátna a to kompletně ve 3D!

Barbar Conan se vrací na filmová plátna a to kompletně ve 3D!

barbar conan se vraci na filmova platna a to kompletne ve 3d

Film Barbar Conan z roku 1982 skli­dil vel­ký úspěch a zazá­řil v něm Arnold Schwarzenegger, kte­rý se pro­sla­vil spí­še fil­mem Terminátor. Tento rok při­chá­zí do kin rema­ke, kte­rý reží­ru­je Marcus Nispel, kte­rý nato­čil napří­klad Pátek tři­nác­té­ho, nebo Cestu bojov­ní­ka. Hrají v něm Jason Momoa, Stephen Lang, Rachel Nichols, Ron Perlman, Rose McGowan, Bob Sapp, Leo Howard, Steven O’Donnell, Nonso Anozie, Laila Rouass, Saïd Taghmaoui, Borislav Iliev, Nathan Jones a Raicho Vasilev.

Když je film dějo­vě úpl­ně stej­ný, tak v čem je nový? Nový je hlav­ně ve sty­lu natá­če­ní, ve kte­rém byla pou­ži­ta 3D tech­no­lo­gie. Herecké výko­ny jsou odli­še­né a děj pří­bě­hu se také tro­chu ode­hrá­vá jinak. Přece jenom, když děla­jí dva to stej­né, tak nikdy nevzejde úpl­ně to stej­né. Neodvažuji se fil­my navzá­jem srov­ná­vat, pro­to­že ať už vez­me­me Barbara Conana z roku 1982, nebo z roku 2011 pořád mají něco do sebe a stá­le doko­la se dá kou­kat na oba dva.

Opravdu se těším na dal­ší film od Marcuse Nispela, pro­to­že ten­to reži­sér se kaž­dým svým fil­mem posou­vá dál a dál v kva­li­tě, tak­že se může­me těšit na dal­ší skvě­lé kous­ky z jeho pro­duk­ce. Už aby to bylo!

Tento člá­nek byl sou­čás­tí zanik­lé­ho webu 3Dmovie.cz.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,52511 s | počet dotazů: 228 | paměť: 53358 KB. | 26.09.2021 - 00:25:43