Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Amazon zrušil bezplatného MMORPG Lord of the Rings. Hra vznikala dva roky pod rukami studií Amazon Game Studios, Athlon Games a ...

Amazon zrušil bezplatného MMORPG Lord of the Rings. Hra vznikala dva roky pod rukami studií Amazon Game Studios, Athlon Games a ...

Amazon zrušil bezplatného MMORPG Lord of the Rings. Hra vznikala dva roky pod rukami studií Amazon Game Studios, Athlon Games a Leyou. Do vývoje měl vstoupit čínský Tencent, který mimo Athlon Games vlastní také studio Leyou, které koupil v prosinci minulého roku. Z dílny Amazon Game Studios po titulech Nova, Intensity, Breakaway a Crucible jde již o pátý zrušený titul. Ambiciózní MMO New World je odložené na srpen letošního roku.

Profilový obrázek

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,46634 s | počet dotazů: 217 | paměť: 52365 KB. | 12.05.2021 - 19:37:05
X