Kritiky.cz > Krátké aktuality > Acer na konferenci [email protected] vyrukoval s budoucností, kde...

Acer na konferenci [email protected] vyrukoval s budoucností, kde...

Acer na konferenci Next@Acer vyrukoval s budoucností, kde představil nové produkty včetně nové řady strojů Predator. Ta má zaobírat notebook Predator Helios 700, který v sobě ukrývá procesor Intel Core i9 10980HK a grafickou kartu Nvidia GeForce RTX 2080 Super. K dispozici budou i levnější varianty Helios 300 a Triton 300 s 240Hz displejem. Americká společnost také přišla s extrémním herním počítačem Predator Orion 9000. Ten se zase můžeš pyšnit procesorem Intel Core i9 Extreme Edition a dvěma grafikami RTX 2080Ti. Kromě toho Acer představil i monitor Predator X25 s obnovovací frekvencí 360 Hz a herní židlí, která vás i namasíruje. Konference se také týkala Swift, ConceptD a Enduro, což jsou nové řady notebooků věnované spíše kreativitě a práci.

Na obrázku může být: 2 people, people standing a indoorNa obrázku může být: laptop , screen a nightNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: people sitting a shoes+4

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,92504 s | počet dotazů: 207 | paměť: 53062 KB. | 25.06.2021 - 00:40:59