Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

LEGO Marvels Avengers – Gameplay Walkthrough – poslední videa

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Podívejte se na poslední videa z průchodu hrou LEGO Marvels Avengers.

Jiří Borový

Majitel a šéfredaktor Kritiky.cz

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

  • Jasmíniny slzy (Blue Jasmine) – 67 % 28. července 2013 Jasmíniny slzy (Blue Jasmine) – 67 % Elegantní dáma Jasmine (Cate Blanchett), která přilétá ke své nevlastní sestře Ginger (Sally Hawkins) do San Franciska, chce začít nový život. Už v letadle však musí její spolucestující vyslechnout monolog o radostech i strastech života. […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • X-Men: Apokalypsa – RAVEN, CHARLES A ERIK: NADĚJE, ZOUFALSTVÍ A ARMAGEDON19. května 2016 X-Men: Apokalypsa – RAVEN, CHARLES A ERIK: NADĚJE, ZOUFALSTVÍ A ARMAGEDON Svět roku 1983 prošel dramatickými změnami v zacházení s mutanty. Tato nová fáze lidské evoluce je nyní přijímána většinou (ale ne všemi) a to díky hrdinství Raven/Mystique, která (jak bylo vidět v X-Men: Budoucí minulost) zabránila […] Posted in Speciály
  • NHL 16 – recenze – 95 %17. září 2015 NHL 16 – recenze – 95 % Tak už několik dní hraji. Pro normální uživatele je dnešní premiéra NHL 16 oslavou. Pro ty s předplacenkou (EA Access) už několik dní (pro maximální dobu hraní 10 hodin) je hra dostupná. Tak jsem začal hrát pro mě tři nejzajímavější […] Posted in Recenze her (PC… Xbox…)
  • n200606182149_hedge118. června 2006 Za plotem ( Over the Hedge ) Dream Works už je zase tady s novým animovaným filmem. Zatím se ještě nejedená o třetí pokračování Shreka, neb zvířecí rodinný film s názvem Za plotem.Během doby co zvířátka prodělávala zimní spánek se s jejich lesem stala hrozná věc. […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Ondřej Kundra – Putinovi agenti15. března 2016 Ondřej Kundra – Putinovi agenti Redaktor týdeníku Respekt Ondřej Kundra se ve své nové knize nazvané Putinovi agenti aneb Jak ruští špioni kradou naše tajemství, vydává do politických vod na stopu ruských agentů usilujících o podkopání demokracie u nás a získání […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
  • Láska (Amour) – 65 %20. ledna 2013 Láska (Amour) – 65 % V pařížském bytě plném knih, obrazů a starého nábytku žije manželská dvojice učitelů hudby.  Georges (Jean-Louis Trintignant) i Anne (Emmanuelle Riva) mají své ranní rituály a jejich soužití je bez zbytečných slovních přestřelek nebo […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • 30. srpna 2002 SPHERE – Koule Koule je jeden z těch filmů zhotovených podle knižní předlohy, již jsem dříve četl. Obvykle kniha vyhrává na celé čáře. Tentokrát nebylo ale tak zle -- nejen že jsem si díky své fenomenální paměti absolutně nepamatoval, co se tam vlastně […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Ali13. února 2003 Ali Něco co málokdo viděl a stojí za to, to vidět - film o osobnosti jménem Muhammad Ali    Když se řekne Mohammad Ali, tak si všichni představují slavného boxera, ano je to pravda, ale podařilo se mi vidět na vysokoškolských kolejích […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Četník ze Saint Tropez22. září 2003 Četník ze Saint Tropez Originální český dabing Františka Filipovského!Ambiciózní policejní důstojník Cruchot je přeložen do Saint Tropez. Tady řeší nejen policejní případy, ale potýká se i se svou dcerou, která se snaží udělat dojem na své nové přátele. Namluví […] Posted in DVD a Video Tipy
  • Soutěž o překrásný hrníček s logem FilmCZ.Info (Návrat blbýho a blbějšího)27. listopadu 2014 Soutěž o překrásný hrníček s logem FilmCZ.Info (Návrat blbýho a blbějšího) Další soutěž na týden! Soutěž o překrásný hrníček s logem FilmCZ.Info.Tento hrníček získá autor nejlepšího textu v bublině. Trvání soutěže: 27.11.2014 - 4.12.2014.   // Partner soutěže: Soutěž naleznete také […] Posted in Soutěže

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.