Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

LEGO Marvels Avengers – Gameplay Walkthrough – poslední videa

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Podívejte se na poslední videa z prů­chodu hrou LEGO Marvels Avengers.

Jiří Borový

Majitel a šéf­re­dak­tor Kritiky.cz

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

  • Méďa 2 – 45 %6. prosince 2015 Méďa 2 – 45 % Tak letošní Vánoční rok výtečný na filmové hity. Jedním z filmových letošních premiér byl i Méďa 2. Druhý díl Méďy Teda, který hulí, souloží a užívá si života se svým hromským kámošem. První díl se mi velmi hodně líbil. Bylo to velmi […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Wallace a Gromit: Prokletí králíkodlaka17. září 2006 Wallace a Gromit: Prokletí králíkodlaka „Dejte mi kus plastelíny, já uplácám Wallace a Gromita, kteřížto pohnou světem, a všichni tři za to ještě shrábnem Oscara.“ Když už se Nick Park do něčeho pustí, je více než pravděpodobné, že si ve své vitrínce bude muset udělat […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Želary3. září 2003 Želary Píší se čtyřicátá léta, doba protektorátu a okupace Čech a Moravy Němci. Eliška je mladá dívka, toho času nedostudovaná lékařka, z důvodu násilného uzavření vysokých škol. Pracuje jako zdravotní sestra v městské nemocnici. Má milostný […] Posted in Filmové premiéry
  • Oldřich Kaiser9. května 2012 Oldřich Kaiser Vystudoval brněnskou konzervatoř a pražskou DAMU. Po absolutoriu nastoupil do Divadla na Vinohradech. Do  divadla Ypsilonka přešel po sedmiletém vinohradském angažmá v roce 1985. Roku 1993 se stal členem Národního divadla. Pro film ho […] Posted in Profily osob
  • Daredevil6. května 2003 Daredevil Další tajemný mstitel touží po spravedlnosti… Pokud jste fanoušky comicsů, musíte být tím, co se děje ve světa filmu, nadšeni. Adaptace těchto kreslených sešitů se stále častěji objevují v programu kin a bude ještě lépe… Další […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Nelítostný souboj na Blu-ray12. února 2015 Nelítostný souboj na Blu-ray Když se tak probírám mezi úspěšnými režiséry, na které se fanoušci pokaždé těší, tak jedno z mých režisérských jmen na seznamu je Michael Mann. Režisér, který má už více než 72 let a mezi jeho klenoty patří Veřejní nepřátelé, Ali a třeba […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Dovetail Games Euro Fishing CZ12. června 2016 Dovetail Games Euro Fishing CZ Chcete opravdu něco dělat? Máte doma prut a síť na ryby? Buďto v okolí máte rybník a k tomu rybářský lístek nebo si chytání ryb můžete pustit na svém PC. Vývojáři ze studia Dovetail se rozhodli udělat další simulátor věcí, co můžete […] Posted in Recenze her (PC… Xbox…)
  • MICHELLE MONAGHAN28. července 2015 MICHELLE MONAGHAN MICHELLE MONAGHAN  má na svém kontě pestrou paletu rolí, které odrážejí její pevnou povahu, šarm a krásu, a každý film, ve kterém se objevuje, obohatí svým hluboce lidským výkonem. Letos se bude Monaghan věnovat natáčení snímku Barana […] Posted in Profily osob
  • Novinka mezi seriály: Dead of Summer27. července 2016 Novinka mezi seriály: Dead of Summer Parta teenagerů jede na letní kemp s tím, že ho pomůže po pěti letech znovuotevřít. Někteří se znají už z dětství, kdy tam i oni sami jezdili na prázdniny, ale taky jsou tu tací, kteří tam jedou úplně poprvé. I hlavní hrdinka Amy je […] Posted in TV Recenze
  • Star Wars: Síla se probouzí – 100 %17. prosince 2015 Star Wars: Síla se probouzí – 100 % Dobré ráno světe. Další film, který nikdo nedoufal, měl půlnoční premiéru. Ti, kteří si o půlnoci vystáli frontu, tak už vědí. Pro ty normálnější mám recenzi nejnovějších Hvězdných Válek – Star Wars. Tak co celý svět očekával, tak se […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.