Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Tajemství jejich očí – O FILMU

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Jak vysoká je cena, kterou musíme platit za posedlost?

Na to odpovídá mysteriózní thriller Tajemství jejich očí, který se noří hluboko do osobních témat ztráty, zrady a nehynoucí rodičovské touhy napravit nevyslovitelnou křivdu.

Vyšetřovatelka státního návladního Jess Cobb (Julia Roberts), agent FBI Ray Kasten (Chiwetel Ejiofor) a zástupkyně státního návladního Claire Sloan (Nicole Kidman) patří k nejlepším z nejlepších v celém Los Angeles.  Jejich kariéry jsou na vzestupu. Když Jess a Ray dostanou za úkol vyšetřit nález brutálně zavražděné mrtvoly pohozené v popelnici, vzápětí zjistí něco nepředstavitelně strašného – obětí je Jessina nezletilá dcera Caroline. Ray a Jess spojí síly s Claire, aby dopadli vraha a předali ho spravedlnosti. Jenže jejich snaha se střetává s tvrdou realitou: podezřelý je federálně chráněným svědkem, takže se rychle vrací zpátky na svobodu.

Ani o třináct let později se Ray, Jess a Claire nedokáží vyrovnat s následky tragédie a neúspěchu. Ray se vrací do Los Angeles, protože našel novou stopu a chce přesvědčit Claire, aby znovu otevřela vyšetřování nedořešeného případu. Společně s Jess nakonec všichni tři přísahají, že až nastane rozhodující chvíle, vezmou záležitosti do vlastních rukou a osobně pomstí ohavný zločin.

Nikdo z nich však není připravený na odhalení nečekaného šokujícího tajemství.

 V hlavních rolích Tajemství jejich očí hrají Julia Roberts (oceněná Oscarem za drama Erin Brockovich), Nicole Kidman (oceněná Oscarem za drama Hodiny) a Chiwetel Ejiofor (nominovaný na Oscara za drama 12 let v řetězech).

Scénáristou a režisérem filmu je Billy Ray (Hunger Games, Na odstřel) nominovaný na Oscara za scénář k dramatu Kapitán Phillips.

Tiskové materiály

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.


Části seriálu: Tajemství jejich očí

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:


X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.