Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Telgemeierová Raina: Úsměv – 100 %

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Zuby jsou potřeba. Jsou potřeba pro kousání a pro okrasu a hlavně pro přežití. Jedinečný komiks Úsměv přináší všechno, co obsahuje první věta tohoto článku. Je to knížka pro kousání, pro okrasu a hlavně pro přežití.

Raina Telgemeier přináší Úsměv. Komiksový bestseller. Příběh mladé holky, která přijde o dva své přední zuby. Je potom nucena nosit rovnátka. Je to příběh o jejím dospívání o jejích láskách a prvních zkušenostech s novými kamarády a tím, jak její rovnátka ovlivňují život.

Komiks je to velmi zábavný. Ma každé stránce jde vždy o vtip velmi zábavný, ale občas i smutný, jak je ze života a o tom, že se to vlastně může stát každému, kdo je velmi mladý a své zuby mu teprve rostou.

Každá kapitola je o určité části života Rainy Daviové. Začátek o vzniku zubního problému, poslední o tom, jak vše je bez problému vyřešeno a hlavní postava má vyřešeno vše ke zdárnému konci.

Právě pro problém s rovnátky tento komiks doporučuji. I já jsem měl psychický problém s rovnátky, když jsem byl malý. Nechtěl jsem je, a kdybych neměl problém teď kolem 35 let, tak bych rovnátky neměl.

Každá zubní ordinace by měla mít tento komiks ve své sbírce. Tím by se děti nestresovaly a vážně by si mohli přečíst o tom, jak veškeré problémy hlavní hrdinka své problémy vyřešila s humorem a odstupem.

Všech více 220 stránek doporučuji pro svoji zábavnost a oddychovost. Znovu si komiks přečtu, jdu totiž v úterý k zubaři.

Sumev


 • Formát: 140 x 205
 • Počet stran: 224
 • Vazba: vázaná

Kniha ke koupi v Nakladatelství Paseka, s. r. o.

Jiří Borový

Majitel a šéfredaktor Kritiky.cz

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Želvy Ninja o Vánocích12. ledna 2016 Želvy Ninja o Vánocích Tak byly Vánoce, co pak by si komiksoví fanoušci mohli přát? Nějaké nové komiksy? Nějaké nové příběhy. Pro fanoušky Želv Ninja je připraven v obchodech třetí díl. Menu číslo 3, které splňuje podmínky úspěšného pokračování. Po prvním a […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Hellboy 8: Temnota vábí – 95 %19. dubna 2016 Hellboy 8: Temnota vábí – 95 % Mike Mignola se znovu předvedl, ve spolupráci  se svým kolegou Duncanem Fegredo převedl další knižní zážitek. Oproti předchozí knize, která byla spíše povídková, se tento komiks vhrnul na jednolitý příběh. Čekáte od Hellboye temný […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • V jako Vendeta – 100 %7. prosince 2015 V jako Vendeta – 100 % Vydalo nakladatelství BB/art v pevné vazbě a v limitované edici (50 kusů) v roce 2015. Původně vyšlo jako čísla 1 až 10 série "V for Vendetta" u DC Comics. Souborné vydání vyšlo u DC Comics poprvé v roce 1988. České vydání má 286 stran a […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • ŽELVY NINJA POKRAČUJÍ VE SVÝCH KOUSCÍCH PIZZY1. listopadu 2015 ŽELVY NINJA POKRAČUJÍ VE SVÝCH KOUSCÍCH PIZZY Tak si můžete vychutnat druhé menu Pizzy želv. Druhý díl komiksové série Želvy Ninja: Menu číslo 2 lze už koupit.  Pokračuje v zavedeném příběhu čtyř želv. Na konci prvního dílu jsme opustili geneticky upravené plazy v době, kdy byl zajat […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Noe – vše, co se plazí po zemi15. srpna 2015 Noe – vše, co se plazí po zemi Když jsem v dubnu psal recenzi na první díl komiksové série Noe, tak byla velká škoda, že jsem musel čekat několik měsíců na díl druhý. To ani nevím, kdy přesně vyjde díl třetí a díl čtvrtý. Snad do konce roku. Druhý díl navazuje na díl […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • 3. díl komiksu Noe pokračuje v zavedeném stylu21. srpna 2015 3. díl komiksu Noe pokračuje v zavedeném stylu Dlouho jsem čekal, až budu vědět, kdy vyjde poslední díl komiksu Noe v České Republice, ale bohužel datum není známo, a tak Vám zrecenzuji 3. díl. Třeba se poslední díl objeví co nevidět a díky této recenzi se snad i fanoušci komiksu […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Ursula Braun – Bernhart: Bylinková radost19. dubna 2016 Ursula Braun – Bernhart: Bylinková radost Ursula Braun – Bernhart byla mnoho let redaktorkou německého časopisu Moje pěkná zahrada a zástupkyní šéfredaktorky časopisu Lisiny květiny a rostliny. O pěstování květin a rostlin píše už dvacet let, na kontě má též několik knih, čeští […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Želvy Ninja v komiksu23. září 2015 Želvy Ninja v komiksu Když jsem byl školní dítko, sledoval jsem v televizi Želvy Ninja. Byl to americký seriál, který se přesně hodil pro skoro náctileté děti. Nebyla to ale první možnost, jak v zemi původu sledovat geneticky upravené želvičky. Úplně první […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Superman: Nespoutaný 1 – 60 %9. října 2015 Superman: Nespoutaný 1 – 60 % Superman nikdy nepatřil k mým oblíbeným hrdinům a nestalo se tak ani poté, co BB/art začal tuto postavu více vydávat a já jsem zjistil, že její svět je skutečně velmi rozsáhlý a že je zde tolik postav, až z toho oči přechází. Hlavně […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Mezi řádky 1: Tommy Taylor a falešná identita24. listopadu 2015 Mezi řádky 1: Tommy Taylor a falešná identita Dostal se mi do mých rukou další komiks. Po Želvách Ninja a dalších komiksech, recenzuji pro mě neznámé dílo. Dostali se ke mně autoři Mike Carey a Peter Gross. Napsali a nakreslili Mezi řádky – Tommy Taylor a falešná identita.  Autoři […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.