Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Telgemeierová Raina: Úsměv – 100 %

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Zuby jsou potřeba. Jsou potřeba pro kou­sání a pro okrasu a hlavně pro pře­žití. Jedinečný komiks Úsměv při­náší všechno, co obsa­huje první věta tohoto článku. Je to knížka pro kou­sání, pro okrasu a hlavně pro pře­žití.

Raina Telgemeier při­náší Úsměv. Komiksový best­seller. Příběh mladé holky, která při­jde o dva své přední zuby. Je potom nucena nosit rov­nátka. Je to pří­běh o jejím dospí­vání o jejích lás­kách a prv­ních zku­še­nos­tech s novými kama­rády a tím, jak její rov­nátka ovliv­ňují život.

Komiks je to velmi zábavný. Ma každé stránce jde vždy o vtip velmi zábavný, ale občas i smutný, jak je ze života a o tom, že se to vlastně může stát kaž­dému, kdo je velmi mladý a své zuby mu teprve ros­tou.

Každá kapi­tola je o určité části života Rainy Daviové. Začátek o vzniku zub­ního pro­blému, poslední o tom, jak vše je bez pro­blému vyře­šeno a hlavní postava má vyře­šeno vše ke zdár­nému konci.

Právě pro pro­blém s rov­nátky tento komiks dopo­ru­čuji. I já jsem měl psy­chický pro­blém s rov­nátky, když jsem byl malý. Nechtěl jsem je, a kdy­bych neměl pro­blém teď kolem 35 let, tak bych rov­nátky neměl.

Každá zubní ordi­nace by měla mít tento komiks ve své sbírce. Tím by se děti nestre­so­valy a vážně by si mohli pře­číst o tom, jak veš­keré pro­blémy hlavní hrdinka své pro­blémy vyře­šila s humo­rem a odstu­pem.

Všech více 220 strá­nek dopo­ru­čuji pro svoji zábav­nost a oddycho­vost. Znovu si komiks pře­čtu, jdu totiž v úterý k zubaři.

Sumev


 • Formát: 140 x 205
 • Počet stran: 224
 • Vazba: vázaná

Kniha ke koupi v Nakladatelství Paseka, s. r. o.

Jiří Borový

Majitel a šéf­re­dak­tor Kritiky.cz

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Želvy Ninja o Vánocích12. ledna 2016 Želvy Ninja o Vánocích Tak byly Vánoce, co pak by si komiksoví fanoušci mohli přát? Nějaké nové komiksy? Nějaké nové příběhy. Pro fanoušky Želv Ninja je připraven v obchodech třetí díl. Menu číslo 3, které splňuje podmínky úspěšného pokračování. Po prvním a […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Hellboy 8: Temnota vábí – 95 %19. dubna 2016 Hellboy 8: Temnota vábí – 95 % Mike Mignola se znovu předvedl, ve spolupráci  se svým kolegou Duncanem Fegredo převedl další knižní zážitek. Oproti předchozí knize, která byla spíše povídková, se tento komiks vhrnul na jednolitý příběh. Čekáte od Hellboye temný […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • V jako Vendeta – 100 %7. prosince 2015 V jako Vendeta – 100 % Vydalo nakladatelství BB/art v pevné vazbě a v limitované edici (50 kusů) v roce 2015. Původně vyšlo jako čísla 1 až 10 série "V for Vendetta" u DC Comics. Souborné vydání vyšlo u DC Comics poprvé v roce 1988. České vydání má 286 stran a […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • ŽELVY NINJA POKRAČUJÍ VE SVÝCH KOUSCÍCH PIZZY1. listopadu 2015 ŽELVY NINJA POKRAČUJÍ VE SVÝCH KOUSCÍCH PIZZY Tak si můžete vychutnat druhé menu Pizzy želv. Druhý díl komiksové série Želvy Ninja: Menu číslo 2 lze už koupit.  Pokračuje v zavedeném příběhu čtyř želv. Na konci prvního dílu jsme opustili geneticky upravené plazy v době, kdy byl zajat […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Noe – vše, co se plazí po zemi15. srpna 2015 Noe – vše, co se plazí po zemi Když jsem v dubnu psal recenzi na první díl komiksové série Noe, tak byla velká škoda, že jsem musel čekat několik měsíců na díl druhý. To ani nevím, kdy přesně vyjde díl třetí a díl čtvrtý. Snad do konce roku. Druhý díl navazuje na díl […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • 3. díl komiksu Noe pokračuje v zavedeném stylu21. srpna 2015 3. díl komiksu Noe pokračuje v zavedeném stylu Dlouho jsem čekal, až budu vědět, kdy vyjde poslední díl komiksu Noe v České Republice, ale bohužel datum není známo, a tak Vám zrecenzuji 3. díl. Třeba se poslední díl objeví co nevidět a díky této recenzi se snad i fanoušci komiksu […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Ursula Braun – Bernhart: Bylinková radost19. dubna 2016 Ursula Braun – Bernhart: Bylinková radost Ursula Braun – Bernhart byla mnoho let redaktorkou německého časopisu Moje pěkná zahrada a zástupkyní šéfredaktorky časopisu Lisiny květiny a rostliny. O pěstování květin a rostlin píše už dvacet let, na kontě má též několik knih, čeští […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Želvy Ninja v komiksu23. září 2015 Želvy Ninja v komiksu Když jsem byl školní dítko, sledoval jsem v televizi Želvy Ninja. Byl to americký seriál, který se přesně hodil pro skoro náctileté děti. Nebyla to ale první možnost, jak v zemi původu sledovat geneticky upravené želvičky. Úplně první […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Superman: Nespoutaný 1 – 60 %9. října 2015 Superman: Nespoutaný 1 – 60 % Superman nikdy nepatřil k mým oblíbeným hrdinům a nestalo se tak ani poté, co BB/art začal tuto postavu více vydávat a já jsem zjistil, že její svět je skutečně velmi rozsáhlý a že je zde tolik postav, až z toho oči přechází. Hlavně […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)
 • Mezi řádky 1: Tommy Taylor a falešná identita24. listopadu 2015 Mezi řádky 1: Tommy Taylor a falešná identita Dostal se mi do mých rukou další komiks. Po Želvách Ninja a dalších komiksech, recenzuji pro mě neznámé dílo. Dostali se ke mně autoři Mike Carey a Peter Gross. Napsali a nakreslili Mezi řádky – Tommy Taylor a falešná identita.  Autoři […] Posted in Recenze knih (audio… komiksy…)

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.