Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Soví omalovánky

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


 

Hůůů, hůůů, už se sem slétají ze všech koutů …

Kdo? No přeci sovy! Malé, velké, vážné, veselé, které sledují svět svýma velkýma očima, kterým nic podstatného neunikne. Sovy, které jsou považovány za symbol moudrosti a vědění. Již staří Řekové si těchto ptáků vážili. Sova dokáže svou hlavu otočit téměř o neuvěřitelných 270 stupňů. Sovy ovšem nesymbolizují jen vědění v kladném smyslu. V pohanské mytologii ji vnímali i jako poselství zla. Neboť výrazné soví oči měly být komunikačním kanálem mezi temnými silami. Každopádně sovám jen tak nic neunikne, protože v noci se umí neslyšně pohybovat a ve dne mohou využít svůj vynikající sluch.

V poslední době jsou sovy velmi oblíbeným zvířetem, které se objevuje na oblečení, módních doplňcích, ale už i na potřebách pro domácnost. A ty, co našli zalíbení v tomto impozantním opeřenci, jistě potěší, že nakladatelství Edika vydalo nové Soví omalovánky.

Radost tak mají jistě všichni milovníci omalovánek, kteří nalezli zalíbení v pestrém světě barev, tvarů a nekonečné fantazie. Omalovánky si za poslední měsíce našli oblibu u mnoha dospělých, kteří opět našli svět, který jim byl v dětství důvěrně známý. Omalovánky přináší chvíle oddechu a relaxace, kdy přestáváte myslet na všední starosti a naplno se ponoříte do světa různých barev, křivek, linií, ploch, kdy po vymalování na vás kouká úplně nový obrázek, který je originální a jedinečný. A z něhož máte radost vy či darováním obrázku můžete udělat radost někomu jinému. Jste na tu chvíli vytrženi ze světa, který na nás mnohdy hrne mnoho stresu, negace, spěchu. Omalovánky mnohým pomáhají najít novou sílu, odpočinout si a potěšit se barvami.

Pokud jste kouzlo omalovánek ještě neobjevili či naopak už se vám samým natěšením třesou nedočkavostí ruce, „připravte si pastelky či fixy a pusťte se do vybarvování soviček tak, jak je vidíte vy. A můžete si být jisti, že právě ta vaše sova bude jedinečná a unikátní!“

Na stránkách knihy na vás čekají roztomilí opeření tvorově a také jejich peří, na němž se můžete dosytnosti vyřádit. A pokud se rozhodnete, že by obrázek potěšil někoho jiného, není nic snazšího, než obrázek díky perforovaným stránkám vytrhnout a darovat. Případně si jej můžete vystavit, abyste jej měli pořád na očích.

Vydalo nakladatelství Edika.

Knihu lze zakoupit na Albatros Media.

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:


X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.