Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

VIN DIESEL

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


VIN DIESEL  byl vloni poctěn hvězdou na hollywoodském chodníku a v současné době natáčí další pokračování ságy Rychle a zběsile s názvem Rychle a zběsile 7, které by do kin mělo přijít v dubnu 2015 a které také produkuje. Minulé léto byl k vidění v kasovním hitu Rychle a zběsile 6, který taktéž produkoval a který po světě utržil přes 800 milionů dolarů, a taktéž ve filmu Riddick, třetím díle kultovní série. Mezi jeho chystané projekty patří Kojak a The Last Witch Hunter, ale i řada dalších.

Diesel si zahrál v roce 2011 v pátém díle série Rychle a zběsile, pokračování snímku Rychlí a zběsilí z roku 2009. V případě obou těchto snímků si zopakoval svou roli Dominica Toretta a filmy společně s Nealem H. Moritzem také produkoval. Současně napsal a režíroval původní krátký film Los Bandoleros. Tento krátký film, který byl uveden na DVD s filmem Rychlí a zběsilí, vypráví pozoruhodné příběhy hrdinů filmu a popisuje okolnosti, které vyvrcholily krádeží cisterny, jenž ve filmu máme možnost sledovat.

Tiskové materiály

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Rychle a zběsile 7 – Vítejte v našem světě: Nové tváře v sérii1. dubna 2015 Rychle a zběsile 7 – Vítejte v našem světě: Nové tváře v sérii Do svých rolí se vrátil celý hvězdný soubor a filmaři opět hledali nové tváře, které by s nimi rezonovaly. V galerii Rychlých zločinců je Owen Shaw nejpůsobivějším soupeřem, s kterým parta dosud měla tu čest. Jediným smrtícím pohybem […] Posted in Speciály
 • Vin Diesel20. dubna 2009 Vin Diesel Vlastním jménem "Mark Vincent" se narodil 18.7.1967 ve státě New York a žil se svou matkou astroložkou, nevlastním otcem, který byl černošským divadelním režisérem, jedním bratrem a dvěmi sestrami. Už jako sedmileté dítě hrál v divadle […] Posted in Profily osob
 • RIDDICK – Blu-ray17. února 2014 RIDDICK – Blu-ray Je tomu už hodně let, co přišla do kin postava Riddicka. Ve filmu Černočerná tma už z roku 2000 si režisér David Twohy natočil první velkofilm, který měl úspěch. V té době začínal ve filmech i Vin Diesel, který před tím bral pouze […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychlí a zběsilí – 55%14. února 2016 Rychlí a zběsilí – 55% Rychlí a zběsilí jsou předělovým patníkem ve vývoji celé série Rychle a zběsile. Po dvou stylizovaných dílech se vrací ke kořenům, k prvnímu dílu s jeho celkovým tónem i hereckým obsazením. To dobře ilustruje už anglický název, identický […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychle a zběsile 7 – 60 %2. března 2016 Rychle a zběsile 7 – 60 % Sedmý díl série škvaří gumy na cestě, kterou poprvé postavil díl pátý a která je prošpikovaná prasklinami způsobenými dílem šestým. Od předchozího dílu se ovšem tvrdě odráží i zběsilá sedmička, která ale tentokrát vsází na cool postavy, […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychle a zběsile – 65%12. února 2016 Rychle a zběsile – 65% Nyní už legendární filmová série Rychle a zběsile přinesla světa kinematografie kult uctívání rychlých aut, rozpálených pneumatik a vůně spáleného benzinu. Přestože se ale první Rychle a zběsile tváří jako film primárně o autech, čtyřkolá […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychle a zběsile 6 – 50%19. února 2016 Rychle a zběsile 6 – 50% Tvůrci šestého dílu Rychle a zběsile si museli nechat udělat průzkum, podle kterého už fanoušci série trpí zvýšenou necitlivostí na akční hrátky předešlých dílů. Jak by bylo jinak možné, že šestka ztrácí soudnost a v závěrečné třetině nám […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychle a zběsile 5 – 75%15. února 2016 Rychle a zběsile 5 – 75% Rychle a zběsile 5 je všeobecně nejlépe přijatým dílem série. Pro studio navíc znamenal ujištění, že v rukou drží zlatý důl. Pátý díl totiž vydělal celosvětově přes 626 milionů dolarů a odstartoval pro sérii éru nadsazeného akčního […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Rychle a zběsile: Tokijská jízda – 65%13. února 2016 Rychle a zběsile: Tokijská jízda – 65% Justin Lin přebral sérii Rychle a zběsile po rozpačitém druhém dílu. Ten ukázal, že nemá smysl točit film o autech, pokud v něm nemáte zajímavé postavy a smysluplný příběh, překračující pouhé rychlostní špičkování. Tokijská jízda jde už […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • RECENZE: Poslední lovec čarodějnic10. května 2016 RECENZE: Poslední lovec čarodějnic Film, který si možná pustíte i podruhé. A to ne snad kvůli příběhu, který za jedno shlédnutí úplně postačí, ale kvůli pohledu na krásného, mužného Vin Diesla. No ano, povrchní soud, já vím. Každopádně herecké výkony jsou tím, co mě […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.