Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

CHRIS PRATT

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


CHRIS PRATT  se do divác­kého pově­domí nej­více vepsal rolí Andyho Dwyera v úspěš­ném kome­di­ál­ním seri­álu sta­nice NBC Parks and Recreation s Amy Poehler, Nickem Offermanem, Azizem Ansarim a Rashidou Jones.

Zatím napo­sledy jsme ho měli mož­nost sly­šet v ani­mo­va­ném snímku spo­leč­nosti Warner Bros. Lego pří­běh, ve kte­rém v původ­ním znění namlu­vil postavu hlav­ního hrdiny Emmetta. V lis­to­padu 2013 se Chris obje­vil v kome­dii spo­leč­nosti DreamWorks Pictures Pozdravy ze sper­ma­banky s Vincem Vaughnem a Cobie Smulders. V sou­časné době natáčí sní­mek Jurrasic World, ve kte­rém se obje­vuje v roli Owena.

Pratt v roce 2012 si zahrál také v celo­ve­čer­ním snímku Zásnuby na dobu neu­r­či­tou s Jasonem Segelem, Emily Blunt a Alison Brie. Téhož roku ztvár­nil iko­nic­kého člena týmu SEALs ve filmu Kathryn Bigelow 30 minut po půl­noci, který byl nomi­no­ván na cenu za nej­lepší film jak při udí­lení Zlatých glóbů, tak i Oscarů.

V roce 2011 byl Pratt k vidění ve filmu Moneyball, ve kte­rém před­vedl památný herecký výkon v roli base­ballo­vého hráče Scotta Hatteberga. V tomto filmu spo­leč­nosti Columbia Pictures se dále obje­vili Brad Pitt, Jonah Hill a Philip Seymour Hoffman a sní­mek byl v cel­kem šesti kate­go­ri­ích nomi­no­ván na Oscara, včetně nomi­nace v kate­go­rii Nejlepší film.

Tiskové materiály

Tiskové infor­mace. Většinou od dis­tri­bu­torů, ale občas i z tele­vizí a fes­ti­valů.

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Jurský svět (Jurassic World) – 90 %10. června 2015 Jurský svět (Jurassic World) – 90 % Tak znovu se vrací do kin klasiky. Po Robocopovi a Barban Conanovi se vrátil i Jurský Park. Očekávání veliké, bude to úspěšný film nebo bude patřit mezi remaky a rebooty, které v porovnání s původním filmem odvane čas? Tentokrát je to […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75%31. ledna 2014 Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75% Lego film, nejen pro ty nejmenší natočili slavní režiséři Chris McKay, Phil Lord, Chris Miller, kteří režírovali mimo jiné slavné filmy Zataženo, občas trakaře (2009) a 21 Jump Street (2012). Animovaný 3D lego příběh pojali vskutku […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – první dojem30. července 2014 Strážci Galaxie – první dojem James Gunn natočil nové Star Wars. Tentokrát se stromem jako Žvejkalem. Strážci Galaxie jsou taková letní zábavná oddychovka s mnoha popkulturními odkazy na 80. léta. Peter Quill je zemsko-mimozemské dítě, které si mimozemšťané, po smrti […] Posted in Filmové premiéry
 • 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 %20. února 2013 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 % Dostat se na stopu teroristických vůdců je práce zoufale zdlouhavá a výsledek není nikdy jistý. Film 30 minut po půlnoci sleduje při práci agentku CIA Mayu (Jessica Chastain) od prvních tvrdých výslechů zatčených, až po plánování a […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – 80 %30. července 2014 Strážci Galaxie – 80 % Když před dlouhými šesti lety se Marvel rozhodl, že začne vyrábět filmy sám. Před tím dával pouze licence. Od jiných producentů (X-men, Spider-man) zjistil, že cizí vydělávají na jeho komiksech, a tak začal produkovat věci sám. První […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Jurský svět10. června 2015 Jurský svět Moje první dojmy z 4. dílu o dinosaurech na ostrově! Tak Jurský park (svět) je zpět. Čtvrtý díl, v očekávání nemožného, překvapil. Je kvalitnější než druhý díl a to je co říct. Dinosauři nedýchali a neřvali od prvního dílu tak dokonale. […] Posted in Filmové premiéry
 • Strážci Galaxie na Blu-ray7. ledna 2015 Strážci Galaxie na Blu-ray Jeden z Vánočních dárků, které jste si před Vánoci koupit, byl film Strážci Galaxie. Hrdinové, kteří jsou každý z jiné planety. Mezi nimi je i mýval i strom a samozřejmé lidský potomek „dobrodruh“ a zloděj Peter Quill.Blu-ray je už […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Ona – 65 % 27. dubna 2014 Ona – 65 % Kdo si myslí, že romantická láska má místo jen na písečné pláži s nezbytným drinkem a v kruhu okouzlujících mladých lidí, ten bude filmem Ona překvapen. Hlavní hrdina tohoto filmu, nesmělý a podivínský Theodor, pracuje ve firmě na dopisy […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Jurský svět – screeny z CZ Traileru26. listopadu 2014 Jurský svět – screeny z CZ Traileru Posted in Články
 • JEREMY RENNER30. ledna 2013 JEREMY RENNER Držitel nominace na cenu Akademie Jeremy Renner zazářil v roce 2010 v oceněném snímku „The Hurt Locker”. Film režisérky Kathryn Bigelow byl inspirován skutečnými událostmi v Bagdádu. Skupina osob pracuje s bombami v neustálém ohrožení […] Posted in Profily osob

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.