Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | Hrajeme.stream | X-Box-hry | Simca's web

CHRIS PRATT


CHRIS PRATT  se do divác­ké­ho pově­do­mí nej­ví­ce vepsal rolí Andyho Dwyera v úspěš­ném kome­di­ál­ním seri­á­lu sta­ni­ce NBC Parks and Recreation s Amy Poehler, Nickem Offermanem, Azizem Ansarim a Rashidou Jones.

Zatím napo­sle­dy jsme ho měli mož­nost sly­šet v ani­mo­va­ném sním­ku spo­leč­nos­ti Warner Bros. Lego pří­běh, ve kte­rém v původ­ním zně­ní namlu­vil posta­vu hlav­ní­ho hrdi­ny Emmetta. V lis­to­pa­du 2013 se Chris obje­vil v kome­dii spo­leč­nos­ti DreamWorks Pictures Pozdravy ze sper­ma­ban­ky s Vincem Vaughnem a Cobie Smulders. V sou­čas­né době natá­čí sní­mek Jurrasic World, ve kte­rém se obje­vu­je v roli Owena.

Pratt v roce 2012 si zahrál také v celo­ve­čer­ním sním­ku Zásnuby na dobu neu­r­či­tou s Jasonem Segelem, Emily Blunt a Alison Brie. Téhož roku ztvár­nil iko­nic­ké­ho čle­na týmu SEALs ve fil­mu Kathryn Bigelow 30 minut po půl­no­ci, kte­rý byl nomi­no­ván na cenu za nej­lep­ší film jak při udí­le­ní Zlatých gló­bů, tak i Oscarů.

V roce 2011 byl Pratt k vidě­ní ve fil­mu Moneyball, ve kte­rém před­vedl památ­ný herec­ký výkon v roli base­ballo­vé­ho hrá­če Scotta Hatteberga. V tom­to fil­mu spo­leč­nos­ti Columbia Pictures se dále obje­vi­li Brad Pitt, Jonah Hill a Philip Seymour Hoffman a sní­mek byl v cel­kem šes­ti kate­go­ri­ích nomi­no­ván na Oscara, včet­ně nomi­na­ce v kate­go­rii Nejlepší film.

Tiskové materiály

Tiskové infor­ma­ce. Většinou od dis­tri­bu­to­rů, ale občas i z tele­vi­zí a fes­ti­va­lů.

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Pasažéři21. prosince 2016 Pasažéři První dojem z filmu. V prosinci jsem viděl dva sci-fi filmy, Star Wars jsem dal velmi slabé ohodnocení. Druhý Sci-film jsou Pasažéři. Příběh o dvou přeživších, který obývají velkou loď na cestě za bájnou planetou. Snímek patří mezi […] Posted in Filmové premiéry
 • Pasažéři – 90 %30. prosince 2016 Pasažéři – 90 % Chcete vidět poslední sci-fi film v tomto roce? Tak honem do kina. Pasažéři je drama o tom, jak se vesmírná loď porouchá a probudí z hibernace jednoho technika. Ze světa hibernace se dostane i spisovatelka a jeden člen posádky. Je to […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Jurský svět (Jurassic World) – 90 %10. června 2015 Jurský svět (Jurassic World) – 90 % Tak znovu se vrací do kin klasiky. Po Robocopovi a Barban Conanovi se vrátil i Jurský Park. Očekávání veliké, bude to úspěšný film nebo bude patřit mezi remaky a rebooty, které v porovnání s původním filmem odvane čas? Tentokrát je to […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75%31. ledna 2014 Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75% Lego film, nejen pro ty nejmenší natočili slavní režiséři Chris McKay, Phil Lord, Chris Miller, kteří režírovali mimo jiné slavné filmy Zataženo, občas trakaře (2009) a 21 Jump Street (2012). Animovaný 3D lego příběh pojali vskutku […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Sedm statečných – 50 %23. září 2016 Sedm statečných – 50 % Slavný příběh, kterak sedmičlenná skupinka nájemných bojovníků chrání vesnici před zlými padouchy, má už dvě výborné verze. Jaká je ta současná?  Pod scénářem letošní filmové verze jsou podepsány tři osoby: John Lee Hancock, Richard Wenk […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Pasažéři – O TVŮRCÍCH30. prosince 2016 Pasažéři – O TVŮRCÍCH             JENNIFER LAWRENCE (Aurora) je talentovaná herečka s působivým projevem a nepopiratelnou dávkou energie a držitelka Oscara, která je jednou z nejnadanějších hereček v současném Hollywoodu.             Lawrence brzy začne […] Posted in Speciály
 • Strážci Galaxie na Blu-ray7. ledna 2015 Strážci Galaxie na Blu-ray Jeden z Vánočních dárků, které jste si před Vánoci koupit, byl film Strážci Galaxie. Hrdinové, kteří jsou každý z jiné planety. Mezi nimi je i mýval i strom a samozřejmé lidský potomek „dobrodruh“ a zloděj Peter Quill.Blu-ray je už […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – 80 %30. července 2014 Strážci Galaxie – 80 % Když před dlouhými šesti lety se Marvel rozhodl, že začne vyrábět filmy sám. Před tím dával pouze licence. Od jiných producentů (X-men, Spider-man) zjistil, že cizí vydělávají na jeho komiksech, a tak začal produkovat věci sám. První […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – první dojem30. července 2014 Strážci Galaxie – první dojem James Gunn natočil nové Star Wars. Tentokrát se stromem jako Žvejkalem. Strážci Galaxie jsou taková letní zábavná oddychovka s mnoha popkulturními odkazy na 80. léta. Peter Quill je zemsko-mimozemské dítě, které si mimozemšťané, po smrti […] Posted in Filmové premiéry
 • 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 %20. února 2013 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 % Dostat se na stopu teroristických vůdců je práce zoufale zdlouhavá a výsledek není nikdy jistý. Film 30 minut po půlnoci sleduje při práci agentku CIA Mayu (Jessica Chastain) od prvních tvrdých výslechů zatčených, až po plánování a […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


X
Přidejte si Kritiky.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.