Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

CHRIS PRATT

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


CHRIS PRATT  se do diváckého povědomí nejvíce vepsal rolí Andyho Dwyera v úspěšném komediálním seriálu stanice NBC Parks and Recreation s Amy Poehler, Nickem Offermanem, Azizem Ansarim a Rashidou Jones.

Zatím naposledy jsme ho měli možnost slyšet v animovaném snímku společnosti Warner Bros. Lego příběh, ve kterém v původním znění namluvil postavu hlavního hrdiny Emmetta. V listopadu 2013 se Chris objevil v komedii společnosti DreamWorks Pictures Pozdravy ze spermabanky s Vincem Vaughnem a Cobie Smulders. V současné době natáčí snímek Jurrasic World, ve kterém se objevuje v roli Owena.

Pratt v roce 2012 si zahrál také v celovečerním snímku Zásnuby na dobu neurčitou s Jasonem Segelem, Emily Blunt a Alison Brie. Téhož roku ztvárnil ikonického člena týmu SEALs ve filmu Kathryn Bigelow 30 minut po půlnoci, který byl nominován na cenu za nejlepší film jak při udílení Zlatých glóbů, tak i Oscarů.

V roce 2011 byl Pratt k vidění ve filmu Moneyball, ve kterém předvedl památný herecký výkon v roli baseballového hráče Scotta Hatteberga. V tomto filmu společnosti Columbia Pictures se dále objevili Brad Pitt, Jonah Hill a Philip Seymour Hoffman a snímek byl v celkem šesti kategoriích nominován na Oscara, včetně nominace v kategorii Nejlepší film.

Tiskové materiály

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

 • Jurský svět (Jurassic World) – 90 %10. června 2015 Jurský svět (Jurassic World) – 90 % Tak znovu se vrací do kin klasiky. Po Robocopovi a Barban Conanovi se vrátil i Jurský Park. Očekávání veliké, bude to úspěšný film nebo bude patřit mezi remaky a rebooty, které v porovnání s původním filmem odvane čas? Tentokrát je to […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75%31. ledna 2014 Lego Movie 2014 / Lego příběh 2014 – 75% Lego film, nejen pro ty nejmenší natočili slavní režiséři Chris McKay, Phil Lord, Chris Miller, kteří režírovali mimo jiné slavné filmy Zataženo, občas trakaře (2009) a 21 Jump Street (2012). Animovaný 3D lego příběh pojali vskutku […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – první dojem30. července 2014 Strážci Galaxie – první dojem James Gunn natočil nové Star Wars. Tentokrát se stromem jako Žvejkalem. Strážci Galaxie jsou taková letní zábavná oddychovka s mnoha popkulturními odkazy na 80. léta. Peter Quill je zemsko-mimozemské dítě, které si mimozemšťané, po smrti […] Posted in Filmové premiéry
 • 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 %20. února 2013 30 minut po půlnoci (Zero Dark Thirty) – 65 % Dostat se na stopu teroristických vůdců je práce zoufale zdlouhavá a výsledek není nikdy jistý. Film 30 minut po půlnoci sleduje při práci agentku CIA Mayu (Jessica Chastain) od prvních tvrdých výslechů zatčených, až po plánování a […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Strážci Galaxie – 80 %30. července 2014 Strážci Galaxie – 80 % Když před dlouhými šesti lety se Marvel rozhodl, že začne vyrábět filmy sám. Před tím dával pouze licence. Od jiných producentů (X-men, Spider-man) zjistil, že cizí vydělávají na jeho komiksech, a tak začal produkovat věci sám. První […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Jurský svět10. června 2015 Jurský svět Moje první dojmy z 4. dílu o dinosaurech na ostrově! Tak Jurský park (svět) je zpět. Čtvrtý díl, v očekávání nemožného, překvapil. Je kvalitnější než druhý díl a to je co říct. Dinosauři nedýchali a neřvali od prvního dílu tak dokonale. […] Posted in Filmové premiéry
 • Strážci Galaxie na Blu-ray7. ledna 2015 Strážci Galaxie na Blu-ray Jeden z Vánočních dárků, které jste si před Vánoci koupit, byl film Strážci Galaxie. Hrdinové, kteří jsou každý z jiné planety. Mezi nimi je i mýval i strom a samozřejmé lidský potomek „dobrodruh“ a zloděj Peter Quill.Blu-ray je už […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Ona – 65 % 27. dubna 2014 Ona – 65 % Kdo si myslí, že romantická láska má místo jen na písečné pláži s nezbytným drinkem a v kruhu okouzlujících mladých lidí, ten bude filmem Ona překvapen. Hlavní hrdina tohoto filmu, nesmělý a podivínský Theodor, pracuje ve firmě na dopisy […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
 • Jurský svět – screeny z CZ Traileru26. listopadu 2014 Jurský svět – screeny z CZ Traileru Posted in Články
 • JEREMY RENNER30. ledna 2013 JEREMY RENNER Držitel nominace na cenu Akademie Jeremy Renner zazářil v roce 2010 v oceněném snímku „The Hurt Locker”. Film režisérky Kathryn Bigelow byl inspirován skutečnými událostmi v Bagdádu. Skupina osob pracuje s bombami v neustálém ohrožení […] Posted in Profily osob

X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.