Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Policejní čekatel Eisner a agent Food lákají do kin na film Wilsonov

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Dnes se nový film Wilsonov reži­sé­ra Tomáše Mašína před­sta­vil před novi­nář­ským pub­li­kem  a od 1.října 2015 se už bude uchá­zet o zájem fil­mo­vých divá­ků. Vtipná detek­tiv­ní kome­die má skvě­lé obsa­ze­ní a dobo­vou atmo­sfé­ru. Tajenmé ulič­ky města u Dunaje jsou za tem­ných nocí nebez­peč­né a náměs­tí se při­pra­vu­jí na osla­vu při­po­je­ní města ke Spojeným stá­tům ame­ric­kým a pře­jme­no­vá­ní na Wilsonov. Oslavy se sice tro­chu nevy­da­ří, ale vyšet­řo­vá­ní tajem­ných vražd se  poli­cej­ní­mu čeka­te­li Josefu Eisnerovi a drs­né­mu ame­ric­ké­mu agen­tu FBI Foodovi poda­ří vyře­šit. Tuhle dvo­ji­ci zdo­bí kouz­lo osob­nos­ti, vtip­né dia­lo­gy a fes­tov­ní nasa­ze­ní v akci. Hercům se hrá­lo dobře a je na divá­cích, zda si pří­běh a jeho hrdi­no­vé najdou trva­lej­ší divác­kou obli­bu.

Na film zvou do kin tvůr­ci: scé­náris­ta Marek Epstein, reži­sér Tomáš Mašín, Jiří Macháček – Aaron Food, Vojtěch Dyk – Josef Eisner a Táňa Pauhofová

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:

  • Wilsonov – 55 %16. září 2015 Wilsonov – 55 % Fiktivní příběh z města na Dunaji, kde snaživý starosta Dangl připravuje připojení města ke Spojeným státům americkým, začíná strašnou vraždou mladé dívky. Další vraždy následují a vypadá to, že místní policejní sbor v čele s komisařem […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Tvůrci představili novinářům film Vejška14. ledna 2014 Tvůrci představili novinářům film Vejška V úterý 14.1.2014 představili tvůrci film, který je volným pokračováním filmy Gyml o dvojici mladých malířů graffiti.  Hrdinové dospěli a kromě svého tvořivého koníčku se snaží nějak zdolat studium i na vysoké škole. Na námětu  k filmu […] Posted in Filmové premiéry
  • Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren30. dubna 2016 Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren Divadlo Sklep po dlouhém čase opět spolupracuje s Českou televizí a na obrazovkách uvidí diváci  třídílný seriál "Böhmen und Mähren, právě dnes". Pořad vznikl u příležitosti 45. výročí Divadla Sklep. Celkově dvouhodinový titul je složen z […] Posted in Filmové premiéry
  • Vejška – 55 %20. ledna 2014 Vejška – 55 % Siluety věží večerní Prahy se noří do tmy a pod železničním mostem se připravují ke svému tajnému uměleckému počinu Petr a jeho kamarád  Michal. Žádná velká tvorba se ale nekoná, protože police  způsob malování na zdi a domy sprejem […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Líbánky – 60 % 20. srpna 2013 Líbánky – 60 % Je krásný slunečný den a po silnici mezi rybníky projíždí skupina svátečně vyzdobených aut. Poklidně míří ke kostelu, kde se má odehrát svatba Terezy a Radima. V kostele pak za přítomností rodiny a přátel dojde ke svatebnímu obřadu. Toho […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Vratné lahve – Snadné je žít…24. září 2007 Vratné lahve – Snadné je žít… Josef Tkaloun není běžným pětašedesátníkem. Živí se jako učitel, nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako koza petrželi. Jeho dny se pozvolna sčítají a víc než kdykoliv předtím pociťuje, že pokud nezatáhne za […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Ve stínu (2012)10. června 2013 Ve stínu (2012) David Ondříček patří - snad spravedlivě - mezi přední české filmaře. Jeho "Šeptej" je pro mě dodnes synonymem generačního filmu. A co poslední dílo "Ve stínu"? Ondříček tu má opět své oblíbené herce (Trojan, Babčáková, Taclík,...) a […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Učitelka – 65 %15. července 2016 Učitelka – 65 % Co je na tom špatného, když si lidé pomáhají? Obhajuje své vlezlé chování kadeřnice Bártová, u které se učitelka Drazdechová nechává doma česat. Za nový účes nechce zaplatit penězi, ale drobnou protislužbou ve prospěch Bártové mladší […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)
  • Andělé všedního dne – O FILMU25. září 2014 Andělé všedního dne – O FILMU Film Alice Nellis podle scénáře a stejnojmenné předlohy Michala Viewegha Andělé všedního dne. Sledujeme originální příběh, v němž pomyslné andělské perutě nosí Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Eliška Křenková a Vladimír Javorský. Tihle čtyři […] Posted in Filmové premiéry
  • Horem pádem28. září 2004 Horem pádem Po Šakalích letech, Pelíškách, Musíme si pomáhat a Pupendu přišlo do kin další dílo od jednoho z nejlepších českých režisérů, Jana Hřebejka, který se tentokrát vrhl na aktuální devadesátá léta. Hranice, náklaďák, dvojice řidičů na […] Posted in Filmové recenze (Art… Blu-ray… Kino…)

X