Spolupracujeme s:  IZDoprava.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Může Batman skutečně přemoci Supermana?

Hodnocení článku:
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Nahrávám...


Tak to je otázka, která je téměř stejně stará jako samotný Batman a Superman. Může tedy Batman v souboji jeden na jednoho Supermana skutečně porazit? Téměř každý fanoušek těchto komiksových hrdinů má na tuto otázku vlastní odpověď. Někteří  tvrdí, že temný rytíř nemá nejmenší šanci, jiní zase namítají, že ho jeho brilantní mysl spolu s dovednostmi dovedou k vítězství nad mužem z oceli.

Tato otázka byla také nedávno položena představiteli generála Zoda, Michaelu Shannonovi. Jeho odezva byla nečekaně vtipná a darebná. Ukázalo se, že ho výsledek zúčtování Batmana se Supermanem v novém snímku Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti vůbec nezajímá.  Vysvětlil to tím, že nemá vůbec žádné obavy, zda se může Batman vypořádat se Supermanem, ať už v novém filmu, tak i kdekoliv jinde.

Michael Shannon říká: “Výsledek tohoto souboje mi je naprosto lhostejný. Tak lhostejný, že ani nemohu vymyslet falešnou odpověď na tuto otázku. Myslím, že bych měl fandit Supermanovi, jelikož právě on mě jako Zoda ve filmu zabil. Měl bych tak doufat, že bude jeho řádění pokračovat a stane se z něj něco jako Superman – sériový vrah. To na Supermana vytváří úplně nový úhel pohledu. Rázem bychom měli všichni hromadu potíží, mohl by nás jednoduše zničit, pak by ale zůstal úplně sám. ”

Michaela Shannona tak absolutně nezajímá, kdo v tomto souboji vyhraje. Raději by viděl Supermana z jiného úhlu pohledu, kdy by se z něho po zabití Zoda stal krvežíznivý sériový vrah. To je jistě něco, co ovšem nikdo z fanoušků vidět nechce. V podstatě je to ale právě to, z čeho má Batman největší strach, a důvod toho, proč se Supermanem bojuje. Ti z vás, kteří jste již nový film viděli, jistě víte, jak bitva končí. Je tu ale ještě spousta příběhů této komiksové dvojice, které nám můžou Warner Bros odvyprávět, na zodpovězení výše zmíněné otázky si tak budeme muset ještě počkat.

1

 

Zdroj: Cinemablend

Baví mě hudba, hry, filmy a knížky.....od Roku 2015 píšu recenze a novinky pro hudební servery Techno.cz a Shadowbox.cz

Koment...

↓ Komentáře k článku ↓

Související příspěvky:


X

Přidejte si Kritiky.cz na Váš facebook.